reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja też się trochę boje ale najgorzej jest samemu sobie igłę wbić.
Trzymam kciuki żeby maleństwo się zadomowiło na dobre[emoji110][emoji3590].
A powiedz mi przez ile dni przy stymulacji do ivf przyjmuje się zastrzyki? Wiem że to zależy od dawek i każdy jest inny ale tak średnio.
Mi tylko mąż robi zastrzyki, ja nie lubię igieł i się ich boje ale tylko po zastrzykach miałam owulacje wiec wiedziałam ze muszę się przemoc.

Dziś 2 dni po transferze zarodka ech ciągnie się ten czas
 
Ja od inseminacji źle się czuje, ale nocą. Jest mi tak niedobrze, że się budzę. Biorą mnie nudności, a dzisiaj bolało mnie podbrzusze i krzyż. Nie wiem czy to już od tych wszystkich leków czy co....
 
Ja też się trochę boje ale najgorzej jest samemu sobie igłę wbić.
Trzymam kciuki żeby maleństwo się zadomowiło na dobre[emoji110][emoji3590].
A powiedz mi przez ile dni przy stymulacji do ivf przyjmuje się zastrzyki? Wiem że to zależy od dawek i każdy jest inny ale tak średnio.

Ja brałam od 2dc do 14dc bo 15dc już miałam punkcję. Od 8dc już ci robią usg i wtedy co 2 dni usg i wtedy lekarz podejmuje decyzje po tym co widzi na usg czy dalej kontunuowac zastrzyki czy już punkcja. Od pewnego momentu zaczynasz brać 2 rodzaje zastrzykow za jednym razem stymulujący i hamujący pękanie pęcherzyków - kuedy pecherzyki popękają to nici z pobrania komórek
 
To dużo tych zastrzyków już się zaczynam bac[emoji21]
Ja brałam od 2dc do 14dc bo 15dc już miałam punkcję. Od 8dc już ci robią usg i wtedy co 2 dni usg i wtedy lekarz podejmuje decyzje po tym co widzi na usg czy dalej kontunuowac zastrzyki czy już punkcja. Od pewnego momentu zaczynasz brać 2 rodzaje zastrzykow za jednym razem stymulujący i hamujący pękanie pęcherzyków - kuedy pecherzyki popękają to nici z pobrania komórek
 
reklama
Dziewczyny czytam jak piszecie ze nie macie już sił, ze nie wiecie czy to ma sens itd Sama 3 miesiące temu tez tak pisałam, podawałam się, nie miałam już chęci bo nie widziałam szans, owulacja niby była, mąż na początku słabe nasienie ale po zmianie trybu życia i suplementacji duża poprawa, a efektów brak. Zaczęliśmy przygotowania do in vitro a tu niespodzianka w drugi dzień świat dwie kreski. Ja już się na prawdę psychicznie pogodziłam z tym ze od stycznia działamy z in vitro ale chciałam podejść do 3 inseminacji i 3 się udała 😍 wiem ze to nie jest jakaś uniwersalna recepta ale nie poddawajcie się, cuda się zdarzają ❤️
 
Do góry