reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Asia, rozumiem że Ci trudno... Sama miewam ogromne chwile zwątpienia, ale byłam też na forach, gdzie dziewczyny miały po kilka nieudanych in vitro zanim się udało. Ale udało się w końcu. I tu są przypadki, że po 3 iui zaskoczyło.

Rozumiem, że nie chcesz walczyć w nieskończoność i podporządkowywać temu życia. My też nie. Zgodnie postanowiliśmy, że jeśli w ciągu kolejnych dwóch lat nam nie wyjdzie to będziemy się starać o adopcję, ale dajemy sobie ciut więcej szans... inseminację, in vitro. Gdzieś czytałam, że sumaryczną skuteczność inseminacji zlicza się z 3 zabiegów i jest ona większa niż te kilkanaście procent szans podawane przy pierwszej.

Daj sobie trochę czasu na ochłonięcie :* Wiem, że pokłada się w tym ogromne nadzieje. Przede mną pierwsza i też mam nadzieję, że to już będzie jakiś przełom w tych staraniach, że jakiś cud, ale ta droga wymaga trochę więcej cierpliwości. Wierzę, że ją w sobie znajdziesz.
Dzieki kochana ;)
Nie wiem czy jest sens skoro cykl byl stymulowany . byly az 4 pecherzyki bardzo ladne po 21mm nasienie tez wporzadku wiec nie wiem ....
 
Dzieki kochana ;)
Nie wiem czy jest sens skoro cykl byl stymulowany . byly az 4 pecherzyki bardzo ladne po 21mm nasienie tez wporzadku wiec nie wiem ....
Mi się wydaje ze jest ! To jest ogromna losowość genetyczna. Rozumiem ze jest ciężko się pogodzić z niepowodzeniem ale ja był próbowała do 3 .
 
Hej dziewczyny dziś miałam zrobić zastrzyk z menopurenu i tak się zblokowalam że nie dałam rady i mąż mi zrobił pierwszy raz i po zrobieniu chyba z tych emocji i bólu popłakałam się jak małe dziecko[emoji17].
Niewiem jak ja przejdę stymulację do in vitro[emoji21]
 
Hej dziewczyny dziś miałam zrobić zastrzyk z menopurenu i tak się zblokowalam że nie dałam rady i mąż mi zrobił pierwszy raz i po zrobieniu chyba z tych emocji i bólu popłakałam się jak małe dziecko[emoji17].
Niewiem jak ja przejdę stymulację do in vitro[emoji21]

Mi tylko mąż robi zastrzyki, ja nie lubię igieł i się ich boje ale tylko po zastrzykach miałam owulacje wiec wiedziałam ze muszę się przemoc.

Dziś 2 dni po transferze zarodka ech ciągnie się ten czas
 
reklama
Do góry