reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
[emoji24] dopiero 15min temu przyszly. To znów nie moj cykl.

Wyczytalam ze to 1 IUI Twoje
Mialas jakies badania robione? Droznosc?
Przyczyna jest okreslona?
Nie martw sie, pierwszy raz rzadko udaje sie, a kazdy kolejny cykl to wiecej wiedzy lekarza o Twoim organizmie. Wiecej wie. A kolejny cykl to tez kolejna szansa.
Podchodzicie do kolejnej IUI? Gdzie sie leczysz??
 
Wyczytalam ze to 1 IUI Twoje
Mialas jakies badania robione? Droznosc?
Przyczyna jest okreslona?
Nie martw sie, pierwszy raz rzadko udaje sie, a kazdy kolejny cykl to wiecej wiedzy lekarza o Twoim organizmie. Wiecej wie. A kolejny cykl to tez kolejna szansa.
Podchodzicie do kolejnej IUI? Gdzie sie leczysz??
Moze wszystkich badan mi nie zrobili, ale cos tam sprawdzali. Droznosc ok byla spawdzana rok temu i w listopadzie jak mialam naprawcza laparoskopie, bo w pierwszej przebili mi macice. Przyczyny brak. Plemniczki w tej nizszej normie ale mowia ze ok. Musze pomyslec nad zmiana lekarza. Chyba w tym mies sobie odposcimy IUI i wrocimy w maju
 
Moze wszystkich badan mi nie zrobili, ale cos tam sprawdzali. Droznosc ok byla spawdzana rok temu i w listopadzie jak mialam naprawcza laparoskopie, bo w pierwszej przebili mi macice. Przyczyny brak. Plemniczki w tej nizszej normie ale mowia ze ok. Musze pomyslec nad zmiana lekarza. Chyba w tym mies sobie odposcimy IUI i wrocimy w maju

No pewnie; na spokojnie[emoji3] bedzie dobrze[emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
reklama
W klinice jakieś 10minut a w domu wg w tym udanym podejściu ( 3iui) żyłam normalnie robiłam wszystko . Ja uważam że taki chychanie uwazania jest bez sensu bo tylko się dolujemy bardziej że jak to nie wyszło przecież ja tak uważałam. Jak ma wyjść to wyjdzie
A jeszcze dziewczyny tak zapytam, czy po inseminacji w tym samym dniu lub później wspolzylyscie normlanie z M. ? Czy raczej nie .. bo różne są zdania na ten temat ..
 
Do góry