reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny. Ja już po badaniu. Powiem szczerze ze praktycznie nie bolało jakoś szczególnie, teraz pobolewa trochę jak na @ i tyle. Jeden jajowod drożny drugi nie. Alurat teraz owu z tego co nie jest drożny, wiec cykl przepada. Iui będę mieć może za miesiąc na stymulacji żeby była większa szansa na jajeczko ze zdrowego jajowodu...ale nie jest najgorzej, była obawa ze przy tylu zabiegach w ogóle nic nie będzie się dało zrobić tylko ivf.
 
reklama
No więc pełna relacja z mojej wizyty:
W lewym jajniku „piękne jajeczko” [emoji3] cokolwiek ta piękność oznacza - zrobilam rano zastrzyk z Ovitrell.e bo dzis ma pęknąć.
Endo tez ok.
Juz dzis wzielam 1 tabl duphasto.n a od jutra 2 x 1
Mam tez brac niezaleznie acar.d
No i dostalam wieksza dawke relaniu.m tym razem 5 mg.
Poniewaz wg lekarza na usg widac czynnosc skurczowa macicy (wczesniej slowa o tym nie bylo) to mam dostac Atosiba.n kroplowke przed transferem samym.
Zatoki nie przeszkadzaja, moge nawet brac nadal ibupro.m zatoki.
Zreszta od wczoraj robie inhalacje z wody i soli bochenskiej - rewelacja efekt - prawie mi wszystko przeszlo, az jestem w szoku. No i sinupre.t tez bralam [emoji5]

Ależ się rozpisałam...;)

Transfer nr 2 w sobote o 11

I jak tu się nie nakręcić znowu...
 
Oczywiscie zycze Ci zebys nie musiala do ivf podchodzic. Ale jesli jest inna przyczyna braku ciazy ktorej IUI nie pokona, to im szybciej tym lepiej! Trzymam kciuki!! [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
No już sobie jakoś to tłumacze żeby w razie ewentualnego niepowodzenia aż tak bardzo się nie przejmować .. ale wiadomo jak to u nas jest.. ja Tobie tez życzę żeby wszystko poszło po waszej myśli i żebyś tez zobaczyła upragnione 2 kreseczki ❤️
Trzymam kciuki ✊
 
Hej dziewczyny. Ja już po badaniu. Powiem szczerze ze praktycznie nie bolało jakoś szczególnie, teraz pobolewa trochę jak na @ i tyle. Jeden jajowod drożny drugi nie. Alurat teraz owu z tego co nie jest drożny, wiec cykl przepada. Iui będę mieć może za miesiąc na stymulacji żeby była większa szansa na jajeczko ze zdrowego jajowodu...ale nie jest najgorzej, była obawa ze przy tylu zabiegach w ogóle nic nie będzie się dało zrobić tylko ivf.

No to calkiem dobrze, fajnie ze jestes zadowolona. Powiem Ci tak - na Waszym miejscu mimo wszystko staralabym sie naturalnie nawet podczas owu z niedroznego. Bo dla Was sama przyjemnosc - wiadomo[emoji48]
A ja slyszalam historie o naturalnych zdrowych ciazach mimo niedroznych jajowodow...wiec kto wie jak to jest[emoji3]

A wiesz juz jakie leki dostaniesz na stymulacje??

Niby reguły nie ma i nie zawsze jest naprzemienna owu, ale ja widze ze u mnie jesy na zmiane - wiec kciukasy zebys za miesiac mogla do IUI podejsc na wlasciwym jajniku [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Ostatnia edycja:
Hej, zagladam, czytam Was i uciekam myślami. Bylam dzis na becie. Wieczorem wynik. Jak ja sie znow boje rozczarowania.... Jutro powinna przyjsc @

Wiemy cos na temat rozczarowan...

Ale tez i nadzieja jest - kciuki trzymamy - czekamy na kosmicznie wysoką betę dzis wieczorem [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1320][emoji1320][emoji1320]
 
Ojej to DZIS!![emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Kochana to niech sie dzis cuda tam u Ciebie dzieja - i niech te cuda zamienia sie w bobaska upragnionego[emoji3][emoji3][emoji3]

A na co jest ten intralipid?
Intralipid jest na zbicie komórek NK , bo minimalnie coś mi wyszło w immunologii a dodatkowo ma również obniżyć przeciwciała przeciwtarczycowe, ponieważ choruje na Hasimoto i miałam je bardzo wysokie ..
 
No to calkiem dobrze, fajnie ze jestes zadowolona. Powiem Ci tak - na Waszym miejscu mimo wszystko staralabym sie naturalnie nawet podczas owu z niedroznego. Bo dla Was sama przyjemnosc - wiadomo[emoji48]
A ja slyszalam historie o naturalnych zdrowych ciazach mimo niedroznych jajowodow...wiec kto wie jak to jest[emoji3]

A wiesz juz jakie leki dostaniesz na stymulacje??

Niby reguły nie ma i nie zawsze jest naprzemienna owu, ale ja widze ze u mnie jesy na zmiane - wiec kciukasy zebys za miesiac mogla do IUI podejsc na wlasciwym jajniku [emoji1307][emoji1307][emoji1307]
Starać się zawsze nie zaszkodzi tez właśnie tak słyszałam, ze z niedroznego tez może być ciaza, choć u mnie nie jest całkowicie niedrożny tylko bardzo zwezony.
Niestety nie wiem co dostanę, ale napewno coś delikatnego żeby nie było ryzyka ciąży bliźniaczej
 
Starać się zawsze nie zaszkodzi tez właśnie tak słyszałam, ze z niedroznego tez może być ciaza, choć u mnie nie jest całkowicie niedrożny tylko bardzo zwezony.
Niestety nie wiem co dostanę, ale napewno coś delikatnego żeby nie było ryzyka ciąży bliźniaczej
Ja do ostatniego iui dostałam leki jak do invitro tylko mniejsze dawki i rośnie jedna fasolką choć bliźniaki by też ucieszył
 
reklama
Ja do ostatniego iui dostałam leki jak do invitro tylko mniejsze dawki i rośnie jedna fasolką choć bliźniaki by też ucieszył
A od którego dnia cyklu miałaś podawane? Mi lekarz kazał przyjść między 3 a 5 dniem, do ivf są chyba najpóźniej od 3 dc. Tez chciałabym bliźniaki ale przy mojej bardzo drobnej sylwetce i dwóch cięciach lekarze nie dają za bardzo szans na donoszenie (pytałam dwóch różnych). U mnie jak teraz się uda to już niestety ostatnia ciaza bo będą 3 cięcia i więcej nie jest zalecane
 
Do góry