reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
sony skoro chcesz testowac za 3dni to dlaczego gin Ci powiedziala, zebys przyszla za dwa tyg?
chyba, ze cos pokrecilam:)
ja jeszcze dwa dni do testowania
ja nigdy po IUI nie mialam USG czy pecherzyk pekl i czy jest cialko zolte....
ciekawe czy mi w ogole pekaja
 
Nic nie pokręciłaś. Chciałam testować za 3 dni, bo tak mi kazał mój lekarz z kliniki niepłodności i jak test wyjdzie ujemny to mam odstawić luteinę, a znajoma lekarka z pracy dziś mi usg zrobiła (bo sama chciałam) i wyszło, że endo mam dobre. Chodzi o to że ostatnio poroniłam, test wyszedł dodatni, beta wyszła dodatnia ale niska i się bardzo denerwowałam co dalej. Może i nerwy miały tez jakiś wpływ Dlatego powiedziała, że mam czekać dwa tyg nie robić testu tylko przyjść na USG.
 
Leze od wczoraj. Bo wczesniej wszystko było ok ale sie pojawił ten krwiak. Nie krwawiłam ani żadnych plamien nie było a na usg okazało się że jest. W ciągu tygodnia miałby się wchłonąć. mam prowadzic spokojny tryb, ale ja leżę bo czytałam że to jest najlepsze przy tym.
 
Kupiłam dwa testy, ale w piątek jadę do rodziców na weekend i u nich bym wolała nie testować. Sama nie wiem, mam mieszane uczucia. Jak mam żyć dwa tygodnie i myśleć, albo dostane miesiączkę, albo nie. Każdy dzień będzie pewnie męczarnią, dziennie rano będę się budzić czy już może przyszła... No chyba że @ normalnie dostanę i będzie po sprawie.
Będę testować, przecież nie wytrzymam.
 
reklama
Do góry