reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja też gdzieś czytałam o tych cudach ciążowych, także Lindi- głowa do góry!!!!!
Szkoda faktycznie, że zmarszczek nie wciągają, ale raczej nie zagraża życiu.
Ja się zastanawiam, czy wziąć tą szczepionkę na HPV, bo koleżanka mi wysłała linka gdzie na youtube wypowiada się doktor Polak mieszkający w stanach, że te szczepionki to trochę naciąganie ludzi na kasę, bo nawet z tymi najgroźniejszymi organizm sobie potrafi sam poradzić i właśnie ten który ja niby mam jest z tych groźniejszych mimo to z histopatologii wyszło, że na razie mój organizm daje sam rady. Podobno jest też naukowo udowiodnione, że wiele kobiet po tej szczepionce miało skutki uboczne, nawet śmiertelne.
Podobno od pierwszych objawów do 4 lat wirusy zanikają u 90%kobiet.
 
Sylha ja brałam tę szczepionkę. Silgard brałam . Tylko zeby Cię uświadomić, bo nie wiem czy wiesz że ta szczepionka jest w 3 dawkach z odstępem dwumiesięcznym pomizy pierwszą a druga i czteromięsięczną pomiędzy drugą a trzecią.Także zaczęłam w czerwcu a skonczyłam w grudniu. W tym roku miałam wziąć jedną dawkę przypominającą ale mi to nie wyjdzie. Absolutnie nie żałuję,że to wzięłam. Miałam 30lat jak zaczęłam się szczepić. Możę i jest to naciąganie na kasę ale ja nie żałuję ( wolę zapobiegać niż potem płakać tym bardziej że rak szyjki maciy jest b.powszechny )
 
Ostatnia edycja:
Dziś poszłam na usg w pracy i endometrium mam bardzo dobre, ale nic więcej mi nie chciała powiedzieć. Mam przyjść za dwa tygodnie i się nie stresować, nie robić testów nic. Dr zwiększyła mi tylko dawkę luteiny na 200mg na dobę, bo powiedziała, że 100mg to za mało. Wypytywałam czy jest lepiej niż za ostatnim razem i tylko kiwła głową, że tak. Mówiłam, że przy IUI były dwa pęcherzyki a po IUI dwa ciałka żółte, to się tylko uśmiechnęła i powiedziała, że tak to wygląda, ale nic mi więcej nie powie. Bo wiadomo jak to ostatnio było....Bardzo się ucieszyłam i strata była okrutna.
 
reklama
No jak dla mnie to jestes w ciąży, kazała Ci przyjść za 2 tygodnie bo już lepiej będzie wszystko widać. Brzusio minimlnie od czasu do czasu pobolewa jak na @ i od czasu do czasu zakłują jajniki.
 
Do góry