reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole oszczędzaj się jak możesz, oby wszystko zakończyło się dobrze a serduszko choć jednego biło jeszcze długo!!!!
No niestety u mnie zaczyna się @, jak w zegarku 28dc, jak w mordę strzelił!!!!!
 
reklama
Pole: przykro mi Kochana ze tak sie stało, ale masz jeszcze drugiego maluszka który jest i będzie:* i tak jak dziewczyny piszą musisz sie teraz trochę bardziej oszczędzać wiem ze nie będzie Ci łatwo, ale zobaczycie:* dacie radę:)

U mnie @ na całego...nie mam na nic siły więc tylko czytam Was Dziewczyny non stop:)
 
Pole, przykro mi, że tak się stało. To prawda, że musisz o siebie dbać, ale nie myśl, że mogłaś jakoś temu zapobiec. Tak, jak napisałaś, nie wiadomo dlaczego dzieją się takie rzeczy. Niestety, czasem tak jest :-(
Trzymam kciuki, żeby dalej już było u Was wszystko dobrze!
 
Ewis dzięki, staram sie myśleć pozytywnie, ale wiesz zawsze po negatywnych myślach miło sie mile rozczarować:)
Pole nic innego mi nie pozostało jak namawiać cię na oszczędzanie sie, wiem ze w waszej sytuacji to trudne ale postaraj sie kochana!!!
 
Genna, wiem, że pozytywne myślenie jest trudne. Trzymam kciuki za miłe rozczarowanie w takim razie :tak:
Kasik36, jak tam po wizycie?
Nati, przykro mi, ale wiesz, że w końcu się uda, prawda?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem już dziewczyny. Kurcze wiecie jakie to miłe uczucie jak wchodzę na forum i czytam, że ktoś (Smerfeta, Ladybea, Yoanna) o mnie pamięta, pyta jak było itp? Suuuuuuuper :-)

Z M jeszcze nie do końca jest tak jak powinno być. Pojechaliśmy jednak razem bo źle się czułam. Chojraczka ze mnie, myślałam, że uda mi się przeżyć @ bez leków przeciwbólowych, rano pojechałam po zaopatrzenie do kwiaciarni a w drodze powrotnej już tak zwijałam się z bólu, że zajechałam do apteki po leki. Niestety zaczęły działać dopiero po 1,5 godziny. Pytałam gina jak liczyć dzień cyklu jak @ przychodzi późno wieczorem i powiedział, że jest system, że do południa to pierwszy dzień a po południu zerowy. Trochę to dziwne ale przecież nie będę mu udawadniała swoich racji. Poprzedni gin lepiej mi to wytłumaczył, że jak dostałam wczoraj o 23 godz to dzisiaj o 23 skończył się pierwszy dzień i to chyba bardziej do mnie przemawia. W każdym bądź razie zapisał mi, że dzisiaj jest 1 dc;-) Dostałam receptę na 7 zastrzyków po 75 Menopuru, następna wizyta 5 czerwca, 3 godziny przed mam zrobić badania chyba LH, progesteron i jeszcze coś, nie pamiętam ale mam zapisane. Strasznie drogie te zastrzyki, gin mówił, że ok 300/400 zł. a ja u nich zapłaciłam 700 :szok: Do tego wizyta 100 zł. paliwo i się uzbiera spora sumka. Oby tylko efekty były:-)
Zrobił mi usg i policzył, że jest około 5 pęcherzyków po lewej i 5 po prawej ale jeszcze dominującego nie ma, co chyba jest normalne w 1 dc.

Enni a jakie Bromergon ma efekty uboczne? Ja już biorę 3 miesiące i chyba nic złego się ze mną nie dzieje:zawstydzona/y:

Smerfeta dzisiaj zakupów nie było, za dużo wydałam na leki. A nie, przepraszam, zapomniałabym kupiłam stanik i stringi bo była promocja w Triumphie :-);-):-D

Nati przykro mi :-(

Pole przynajmniej kłopot mieszkaniowy się rozwiązał, z jednym dzieciątkiem będzie Wam łatwiej. Może to marne pocieszenie ale cóż mądrego można w tej sytuacji powiedzieć ... Ważne, żby teraz już było wszystko ok ale oszczędzaj się trochę proszę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry