reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Przepraszam, że Was tak przetrzymałam. W poczekalni tłum ciężarówek, więc wizyty trwały i się naczekaliśmy. Ale straaaaasznie miło, że tak czekacie :-)
Właściwie niewiele mogę powiedzieć, bo na tym etapie niczego nie można być pewnym. Na usg widać 2 plamki maleńkie w macicy. Jedna to na bank pęcherzyk ciążowy, druga też może nim być, z uwagi na tak strasznie wysoką betę. Lekarka była rzeczywiście pod wielkim wrażeniem jej wartości, ale też nie chciała niczego obiecywać.
Wiecie, musimy być ostrożnymi optymistami, już raz nam się tragedia przytrafiła :-(
Pęcherzyki są maleńkie, bo ja jestem dopiero 18 dni po iui, wszystko się jeszcze może zdarzyć. Jeśli to rzeczywiście są 2 pęcherzyki, to 2 zupełnie oddzielne ciąże, różnie mogą się rozwijać lub nie... Na nic się na razie nie mogę nastawiać, ale też nie powinnam się zamartwiać... wiem, że wiecie jakie to trudne... Dotychczas brałam luteinę 2x1 tabl., zwiększyła mi do 2x2, na wszelki wypadek. No i na kontrolę w środę przyszłą, choć zarodków jeszcze może nie będzie widać, ale będzie można stwierdzić co się z tymi moimi plamkami dzieje. Zwolnienia nie chciałam, bo i tak długi weekend.
Bety kazała za 2 dni nie powtarzać, też po to, żebym oderwała od tego myśli, a nie cały czas analizowała.
Mam myśleć o przyjemnych rzeczach, oglądać komedie romantyczne (nie przepadam), czytać książki, jeść lody i słuchać chilli zet :-D Nie wiem czy w związku z tym mogę zaglądać na forum :sorry2:
 
Wpadłam zobaczyc co tam u staraczek i widze, ze sie staracie:szok:
Jedne bety naniosly, inne jajek, jeszcze inne naniosly dopiero pozytywnej energii.
U mnie teraz cieżko, bo tydzień chemii, a to nigdy proste nie jest.
Male Zygacze dały mi na razie spokój...obym nie wykrakala...
Jutro idę zobaczyc co tam u nich słychać i widać.

Tak na szybko Yoanno to ja w mojej bliźniaczej 18 dpt miałam wlasnie bete 40 tys.:rofl2:

I apel do GizaS....nie zostawiają dziewczyn, dzięki Twojej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu niejedna dziewczyna wyszła na prosta.
Wiem, ze Ci cieżko, ale Ty nie jesteś na straconej pozycji! Jesteś jeszcze walczaca i nie możesz sie poddawać!

To wiem, ze mamy Blue i Ewis nioski.
Hope sie szykuje na całego.
Dagna jako ostatnia lize rany:(
A Nati sika...
 
Pole napisz jutro koniecznie co u Waszych dzieciaczków słychać i widać :-) Czyli dobrze zinterpretowałam wynik Yoanny82 na bliźniaki. Za mojej kadencji na forum to pierwsza bliźniacza ciąża po IUI - kolejne doświadczenie;-)

Powinnam dzisiaj dostać @ a tu nic nie ma, co prawda brzuszek jakby zaczynał boleć więc jest blisko ale jutro mam wizytę u gina na 17, kazał przyjść w 1-2 dc. Jak nie dostanę jutro do południa to chyba odwołam wizytę ale później dopiero w piątek będę mogła iść a jak dostanę jutro to w piątek będzie 3 dc. I tak źle i tak niedobrze. Miejmy nadzieję, że przyjdzie w nocy lub rano.
 
Ostatnia edycja:
Dagna, bardzo mi przykro. przytulam Cie.

Yoanna, ale zaszalalas! Gratuluje!


Ewis i Blue - trzymam kciuki... Za wspólne spotkanie wasze na porodowce za 9 miesięcy!:)))


Nati &&&&&&&


Dziewczyny, moze to i głupie jest, ale mam pytanie do Was, Wy tak wiele wiecie. Bo ja miałam bardzo niska ta bete 17,50 w 16 dpo. Pomyślałam sobie, ze moze była druga owulka, bo taki mega spadek był temperatury w 9dpo. Ale chyba nie ma możliwości, żeby dwie owulki wystąpiły w cyklu? To raczej powinno byc zagniezdzenie. bo owulacja w pt, a wlasciwie rano w sobote 16 dc byla potwierdzona przez usg. i wszelkie pbjawy przestalam miec w dniu spadku tempki, czyli w 9 dpo. ale z drugiej strony to mialam dwa pecherzyki i moze jeden zaczal obumierac i dlatego spadla tempka i zniknely wszelkie objawy? No sorki, za to głupie pytanie, ale troche sie martwię.
 
Yoanna jeszcze raz gratuluję i trzymam kciuki żeby wszystko z maluszkami było oki:-)Gdzie sie leczysz w Poznaniu?
Nati35 czekam za Twoją wysoką betką, albo 2 kreseczkami:-)
Agawwa coś kiedyś czytałma, że jak jest implantacja to tem spada a później znowu wzrasta, także....:-Dnie pamietam gdzie to czytałam
 
Dzięki za gratulacje, ale jeszcze boję się cieszyć. Nie chciałabym zapeszyć, a jak powiedziała moja lekarka, jeszcze nic nie wiadomo. Trzymajcie za nas kciuki :tak:
enni, leczę się prywatnie u prof. Jędrzejczaka i dr Serdyńskiej-Szuster, mają gabinet na Polance i pracują na Polnej, gdzie mam iui.
Dziewczyny, ja doskonale wiem jak podłamuje nas każda przychodząca @, jak czasem można tracić wiarę w iui, ale iui się udają. U mnie udało się już drugi raz. Jeszcze nie wiem, co będzie dalej, ale fakt pozostaje faktem.
U Was też się uda!!! Trzymam kciuki &&&&&
 
reklama
Hej dziołchy ;-)
Yoanna!!! super super!!!! :tak: trzymam kciuki aby bąbelki rosły!!! już była tu jedna dziewczyna która po iui zaszła z bliźniakami ale szybko przeszła na wątek ciężaróweczek
Agaawa, sorki nie pomogę, bo nie mam zielonego pojęcia jak to jest z tempką
Pole, daj znaka co u bliźniaków :tak: trzymam kciuki, niech rosną zdrowo
Kate36, przyszła zołza? jak z M? mam nadzieję że już ok

ehh do roboty trza... miłego dnia!!!!
 
Do góry