reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Bluesky czyli jesteś coraz bliżej celu,super:-). Oby spełniło się Twoje NAJWIĘKSZE marzenie i w przyszłym roku obchodziła swoje pierwsze Dzień Mamusi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Trzymam mocno kciuki:-)
 
reklama
no proszę póki co mamy same pozytywne info :)

Nati, mnie cycole przed @ przestają boleć więc może tak na prawdę u Ciebie będą II na teściku :tak:
Blue a jak się z Ewis poznałyście? :szok: Cieszę się że wszystko OK :tak: Sądziłam po wszystkich dolegliwościach o których pisałaś, że dziś oskubią Cię z tych jajców a tu produkcja na całego :-D A pytałaś skąd plamienia?

Dagna, a który masz dc?
Jane, to pozostaje nam tylko trzymać kciuki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja juz odpadam...dostałam @:(

Blue: widzisz a tak sie martwiłas:* ale fajnie ze mialyscie z Ewis możliwość poznania sie:) ja tez bym tak chciała:0
 
kurcze dagna przykro mi:-(
blue ale jesteś "produktywna" :tak:

powiedzcie mi czy ovitrelle jest refundowany w ogóle?? Bo jak pytałam w aptece to ok 160 zł kosztuje ... zastanawiam się czy jest refundowany czy mój gin nie może wypisać bo nie ma umowy z NFZ??
 
Dagna91 przykro mi :-(

Ja też czekam na @ ale u mnie po ujemnej becie to już tylko formalność, powinna przyjść wieczorem :-)

Blueskye i Ewis super, że się spotkałyście, umówiłyście się wcześniej czy przypadkowo? Jak się poznałyście? Niezłe z Was "kokochy" :szok::-D;-):-)
 
Smerfeta..weszłam do laboru i Ewis sie uśmiechała:)wysłałam jej smsa-czy jest w laborze..a Ewiś jakoś od razu wiedziała:)

Ovitrelle nie jest refundowane. Pregnyl bywa refundowany ale tylko wtedy gdy lekarz ma podpisany kontrakt z nfz.

Dagna..nooo :(((
 
Dagna przykro mi bardzo, ściskam mocno!!!!!
To zostałam sama na polu walki:-(, ale podejrzewam, że i ja jutro dołącze do dalszego starania się....

Blue i Ewis, pewnie fajnie się tak spotkać twarzą w twarz:-) ??
Kwiatuszek może my będziemy miały okazję się spotkać w P-niu???
 
Witajcie kobietki w ponury dzien :-)

Gizas Skarbie nie opuszczaj Nas, wiem ze moze i taka przerwa psychicznie pomorze w chwilowym zapomnieniu...ale pamietaj,ze jak przestaniesz walczyc to stracisz nadzieje....zagladaj choc czasami do Nas...ja tez ostatnio rzadko pisze, jak mam dzien ale staram sie podczytywac na bierzaco....


Blue oooo to niezla kurka nioska z Ciebie....pamietam jak Nasza Ysia podchodzila do IVF tez tego naprodukowala cos ok 20, nie wiem ile bylo dojrzalych itd ale niezle kwoczki z Was...oby teraz ladnie dojrzewaly i super sie zaplodnily..Ty masz zwykle IVF czy ICSI,IMSI? Kiedys czytalam na watku in vitrowym,ze dziewczynie podbrano 20jajeczek, polowe zapladniona zwykla prodecura IVF i sie wszystkie ladnie zaplodnily a druga polowe poprzez iniekcje plemnika do komorki i tylko polowa z tego sie zaplodnila...to tak jakby to uszkadzalo te komorki czy jak....trzymam &&&& za seksik na szkielku :-p kiedy punkcja?


Dagna przykro mi kochana...caluje :* a kiedy u Ciebie IUI?


Ewis jak Twojej jajca? :-D:-D:-D


Jane to idealny moment wybrany, wycelowany, teraz tylko czekac na rezultaty :-)


Yoanna nie wiem czy moge juz gratulowac ale tescik pozytywny, beta ladna chyba jak na tak wczesna ciaze...czekam na przyrost wielgachny :-)


Nati to moze chociaz sikaniec? :-p Nie trzymaj Nas w niepewnosci :-D


Kasik36, Eni przykro mi...nigdy nie wiem co powiedziec w takich momentach :*
 
Pole a gdzie Ty sie podziewasz? Jak tam Twoje bable, kiedy wizyta?


Ja dzisiaj obdzownila tylu lekarzy, znjaomych...masakra jakas...jak placic skladki zdrowotne to ZUS w pierwszej kolejnosci ale jak czlowiek chce troche badan na NFZ to Cie maja szeroko i gleboko w dupie....tak sie wqrwila,ze glowa mala....

Wizyte mam na 19.06 i Pani z rejestracji mowila zebym nie robila badan bo dr powie mi na wizycie czy cos trzeba robic czy nie a i tak prv to co za roznica gdzie...zrobie tylko podstawowe hormonalne i juz i dodatkowo AMH...
 
reklama
Oj moje biedne dziewuszki , nie łamcie sie , mimo iż to 5 dni krwawi i nie umiera to kiedys nas opuści na 9 miesięcy:)
to od dzisiaj ewis i blue to nasze forumowiczki kwoczki:) do czasu oczywiście:)
pa ja dzisiaj postanowiłam zbadac progesteron, 7 dni po owu, bo moj gin nie dał mi ani lutki ani dupka , i od zawsze jadę na naturalnie bez tabsow, więc wynik dość wysoki jak na mnie 16,33 przy normie 3,34-25,56ng/ml zawsze miałam ok 7 więc teraz to chyba powinnam sie cieszyć? A wy jaki mialyscie progesteron 7 dni po owu?
Od 2 dni strasznie bolą mnie jajniki i podbrzusze, mam nadzieje ze nic złego sie nie dzieje, bo aż tak to nigdy mnie nie bolało:(
 
Do góry