reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dagna no to super że bolą trzymam kciuki by to było to.

Jesli Tobie i Nati się uda to bedziemy mieć wysyp ciąż w tym miesiącu.

Powodzenia dziewczyny.:-)
 
Witam się dziewczynki :-) Pogoda do bani, zimno, ponuro, brrrrrrrrr :-( Z M nadal ciche dni a jutro muszę jechać do Gdańska na wizytę, chyba pojadę sama, honor nie pozwala mi odezwać się pierwszej :zawstydzona/y:

Enni przykro mi, czyli "13" w naszym przypadku jest jednak pechowa :-(

Kasik81 trzymam kciuki za pobyt w szpitalu, przebadają Cię od stóp do głów, znajdą przeszkodę i szybko się jej pozbędą a wtedy to już droga prosta do upragnionego celu :-)

Nati35 leć na betę, przecież to i tak nic nie zmieni a może już od dzisiaj będziesz się radować? :tak:
 
Kasik36 z tą betą mogłabym iść dopiero po pracy, czyli po 17, a wynik i tak bym odebrała jutro. A taaaakiego czekania to już bym nie zniosła:-(...cała nocka nie przespana. A tak jak dostanę @, (bo mnie w dole kuje,boli, piersi są nie do zniesienia) to trochę mi szkoda kasy. Mój M przyznał mi się wczoraj, że nie wierzy, że się uda tym razem. Po pierwszym iui był przekanany, że się uda, ale nie tym razem. Ja też mam bardzo mieszane uczucia. Przy I iui sama się nakręcałam i była dupa, więc teraz podchodzę trochę z większą rezerwą.
 
hej:-D:tak::-)
wizyta udana, owulka była. Mogła być wczoraj tak jak przypuszczam koło 12 bo jest ślad po pękniętym pęcherzyku:tak::tak:
cieszę się zajebiście. Trafiliśmy w końcu idealnie. I cieszę się że już po bo dziś jedziemy do rodziców i byłoby ciężko majstrować wnuka;-)

nati trzymam kciuki
dagna żeby @ nie przyszła!!!!

muszę lecieć bo jestem dziś od 12 w pracy i nie ogarniam
miłego dnia
 
DAGNA!!!!!!!!!!! NATI!!!!!!!!!!!!

trzymam kciuki mocno.......!!!!

a ja naprodukowałam jajców jeszcze wiecej:)ale z tego 13 jest branych pod uwagę bo są powyżej 10 mm.
jutro na 7 znów na usg.dzis menopuru 225j a puregonu 75.

widziałam dziś Ewis:)))
zdradzę wam tylko ze też jest kokosza:)))
resztę pewnie sama dopisze:)
 
reklama
Do góry