reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
hej:)
kurcze pierwszy raz jestem w stanie określić kiedy miałam owulkę :-D ok południa ból jajnika odszedł w zapomnienie:tak: mam nadzieję, że pięknie pękł i właśnie żołnierzyki do niego pędzą:-):tak:

jutro się dowiem.

gizas jak potrzebujesz to zrób sobie przerwę... ja już kilka razy miałam "odpoczynek" od bb. Czasami to zbyt bolesne:-(

agaawa kciuki za bete&&&&&
yoanna super, że test wyszedł:tak:
dagna daj znać jak sytuacja jutro.... trzymam kciuki za wysoką tempkę&&&&&&&
blue jak ty wytrzymujesz z 12 jajcami???? ja jedno miałam i ledwo chodziłam....podziwiam Cię
lebara kurcze przykro mi ale może m ma rację i warto to skonsultować z innym lekarzem... może jest jakaś przyczyna braku owulacji? I da się coś z tym zrobić. A AMH warto zbadać.

smerfeta dokładnie to samo sobie pomyślałam...szczególnie, że przed IUI czekają nas kolejne badania ... płatne oczywiście:angry: choć spróbuję od gina skierowanie przynajmniej dla mnie wyciągnąć. Nie orientujecie się przypadkiem czy badania na HIV i wątrobowe są refundowane? Mamy je zrobić.

my jesteśmy razem 11 lat:-)
 
reklama
Pełna - USG mam jutro rano, okaże się co tam mam ;)

Gizas - rozumiem, że musisz odpocząć, ale nie rozstawaj się z nami na dobre. Wierzę, że wszystko się ułoży. Zastanów się nad konsultacją w Bytomiu. Do Białegostoku jest daleko. Wiem, że musisz mieć teraz najlepszego lekarza, który Cię nie zostawi. Co mogę powiedzieć to Horak - robił mi sam laparoskopie, alkoholizację i wierzę że pobór jajców i transfer też. W lipcu idzie na cały miesiąc na urlop i wtedy nie przyjmuje tak było rok temu i dwa lata temu. Zastanów się, jak ochłoniesz.

Agawa - gratulacje!

Blue - to do miłego zobaczenia.
 
bry wieczorek
Tyle co mi goście poszli, jestem padnieta, jutro nadrobię zaległości w czytaniu:-)
Powiem tylko tyle że @ rozkręciła się na dobre, czyli druga iui klapa.teraz miesiąc przerwy i luzu a potem zobaczymy.
 
Witam sie z rańca

Nie było mnie kilka dni a tu takie super wieści.

Agaawa i Yoanna mega gratulacje!!!!!!!!!!:-).

Super ja w pracy mam urwanie głowy. No a z wieści to u mnie dupa. No i w czerwcu do szpitala idę na endokrynologie. Żeby było ciekawie musze tak wycyrklować bym trafiła tam 1-2 dc. Super bedę leżeć 4 dni z @ w tle. Mam tylko nadzieję że dokładnie mnie przebadają i określą czy jest coś co nie mozwala mi zaskoczyć.
 
Hejka

Kasik81, napisz coś więcej o badaniach które Cię czekają. Czy masz jakąś diagnozę? Ja też zarobiona, zaczyna nam brakować koleżanki która jest na macieżyńskim

Blue, daj znać jak jajca się mają. Trzymam kciuki aby się wszystko udało&&&& Ty już pewnie po wizycie, czekamy niecierpliwie na info

Pole, co u Ciebie? chyba niedługo wizyta u gina prawda?

Enni przykro mi :-( ale trzymam kciuki za miesiąc luzu ;-)

Jane, ufff dobrze że już nie boli. Ja wątrobowe i na HIV robiłam priv - po stówce nam wyszło (x2 bo jeszcze dla męża)

Miłego dzionka!!!!
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta miałam badane standardowo tarczycowe hormony do tego też DHEA-s i jakieś inne (ale te inne były w miarę w normie). I tutaj endokrynolog nie uwierzył w wyniki DHEA-s dlatego wypisał skierowanie do szpitala by tam w spokoju zrobić badanie i powiedział że inne też badania ale nie określił się jakie. Pal licho położe się i jak będę wiedziała co mi zbadali to napiszę. Teraz niestety nie wiem. Wiem tylko ze jeśli by się udało to od razu mam brać leki na tarczycę (mimo iz wyniki teraz mieszczą się w widełkach- no ale lekarz wie lepiej )
 
Hejka, ale naskrobałyście dziewczęta.
Kasik81 trzymaj się i oby szybko z tym szukaniem w szpitalu się uporali:tak:

Enni wypoczywaj i nabieraj sił na następne iui, a może w tej przerwie naturalsa zaliczycie...

Miłego dnia życzę:-)
 
Kasik81 dzięki za pamięć, mam dziś iść na bete, ale chyba nie pójdę:-(mam pietra jak cholera!!!!
Jutro mam pierwszy dzień odliczania @, więc zrobie sikańca ale nie robie sobie nadzieji...
 
reklama
Cześć Dziewczyny:)

Kasik i dobrze ze ci porobia wszystko będzie wiadomo co i jak:)

Nati: nie bój sie co ma być to będzie:* ja mam nadzieje i trzymam kciuki żeby było dobrze!

A u mnie okresu dalej brak...ale brzuch i jajniki mnie mega bolą, wczoraj myślałam ze juz mam @ a tam dalej nic:| czekam do jutra jeśli rano nie będzie @ to zrobię testa juz:p
 
Do góry