reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Blue, a kiedy masz wizytę u gina? trzymam kciuki by wszystko było ok!!!!!!!!!
Enni i jak rozwój sytuacji? @ przylazła? oby nie...
Dagna, tule mocno &&&&&
 
Ostatnia edycja:
Blue trzymam mocno kciuki za jajcobranie, nie jestem na bieżąco, przepraszam:-( kiedy masz punkcję? i czy masz do tego czasu jeszcze jakaś kontrolę? Wyłapałam ze masz 12 jaj, piękna kwoczka z Ciebie, na pewno coś wysiedzisz.
Agawa gratuluję dwóch kresek
Kasik przykro mi, ale jedyne czego nie możesz zrobić to się załamywać.
Pole maluszki zrobiły Ci niespodziankę z okazji dnia mamy, łobuziaki z nich. Trzymaj sie dzielnie z M, pozdrawiam ciepło

Dziewczyny chyba będę zanikać z forum, bo jest to dla mnie ciężkie, jestem po za Wami już:zawstydzona/y: do IUI już nigdy nie przystąpię, do IVF nie wiem czy się jeszcze nadaje, powinnam przejść na wątek operacyjny i beznadziejnych przypadków oraz adopcyjny:zawstydzona/y: Jutro podejmę decyzję do jakiego lekarza pojadę na kontrolę, zrobię jeszcze monitoring u gina ktorego mam z opieki medycznej z PZU, sprawdze przy okazji jego wiedzę:sorry: Czarno wszytko widzę, nawet jak torbiel się wchłonie to nie zniknie do końca, będzie zalecane laparo, kauteryzycajca lub alkoholizacja jajników, a każdy z tych zabiegów jest ryzykiem dla mnie i dla mojej rezerwy która i tak jest na krańcu.
Mówiłam że Wasze ciąże mnie cieszą, ale chyba mi się zmieniło, bo psychika mi podpowiada czarne scenariusze i myśl że ja już wykorzystałam metody i mi nie pomogły, do tego natura sama chyba nie chce żebym się rozmnażała:zawstydzona/y: za to patologia powstaje jak grzyby po deszczu ale o to mogę miec pretensję tylko do Pana B:confused2:
Trzymajcie się dzielnie dziewczyny i walczcie o swoje marzenie cudu macierzyństwa:tak:
Będę Was czytać bo moja tara ekipa jeszcze działa ale już jest na wylocie czyli Blue, Ewis i Hope ale każdej z Was życze upragnionych dwóch kresek i wysokich bet.
 
GizaS przykro, ze tak sie to u Ciebie toczy. Ale mam nadzieje, ze wszystko bedzie jeszcze dobrze. &&&&&&&


ja byłam na becie - 17,50 mIU.ml przy normie dla 4 tygodnia 9,5 - 750, dla 5 tygodnia 217 - 7138. Kurcze troche malutko, bo ja mam dziś 4 tydzien i 4 dzień. To właściwie jak sie to liczy - jako 4 tydzien, czy juz jako 5?
We środę powtórzę bete. Zobaczymy przyrost. Zamartwiamy sie po tej becie.
 
Gizas potrzebujesz trochę odpoczynku i wytchnienia, tulę Cie bardzo mocno, ale wpadaj tu, muszę wiedzieć co się u Ciebie dzieje. Trzymam bardzo kciuki żeby wszystko się u Ciebie odmieniło :tak:
 
Agawa a który to dzień po IUI, bo to jest ważne, a beta jest powyżej 5 i to jest najważniejsze,mogło później dojść do implantacji i stąd niższa beta, teraz musisz zrobić za dwa dni żeby sprawdzić czy przyrost jest wlaściwy
Yoanna a co u Ciebie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was dziewczynki, dziękuję, że pytacie o samopoczucie, nie chciałam pisać, żeby nie smęcić ale kultura wymaga, żeby jednak odpowiedzieć ;-) Nie jest dobrze, fizycznie jestem zmęczona pracowitym weekendem, dobrze, że chociaż trochę kasy zarobiłam (będzie na kolejne IUI), psychicznie też nie za ciekawie. Z M nie rozmawiam od soboty, mijamy się w domu :-(
Wczoraj odstawiłam luteinę więc jutro wieczorem powinna przyjść @ Umówiłam się na wizytę do gina na środę bo miałam przyjść w 1-2 dc. Jeszcze nigdy nie byłam podczas @, trochę głupio mi no ale w końcu sam kazał. Ma mi wprowadzić inne leki do stymulki (w zastrzykach), zobaczymy może to coś da.

Agaawa W I E L K I E G R A T U L A C J E, dajesz nadzieję tym, które zaczęły wątpić, że ta cholerna IUI w ogóle się udaje.
No to mamy dwie ciąże w tym miesiącu, super :-)

Zauważyłyście, że z naszej listy za każdym razem jedna zachodzi? Za pierwszym razem Kate, później Pole, teraz Yoanna82. Może jednak jest to szczęśliwa lista?
Pomóżcie mi ją uaktualnić bo się pogubiłam:
Yoanna82: 10.05.2013. :tak:
enni: 13.05.2013.
genna: 21.05.2013.


Enni a Ty pędź na betę bo ja jajko zniosę przez Ciebie. Przecież "13" musi być dla kogoś szczęśliwa, jak nie dla mnie to dla Ciebie!

Nati35 a Ty kiedy miałaś IUI? Że beta jutro to wiem czyli IUI pewnie około 14.05.2013.?

Gizas nie zostawiaj nas proszę :-(

Yoanna82 jak Twoja beta?
 
Ostatnia edycja:
Do góry