reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
hej Dziewczyny,

Gizas, blue, Ewis, jesteście coraz bliżej celu. Faaaaaajnie. Trzymam kciuki &&&& :tak:

Genna, kciuki za iui &&& :tak:

Smerfeta, a Tobie naturalsa życzę :tak:
U mnie wiara słabnie, nawet pisać o tym się nie chce :-(
Miłego dnia!
 
reklama
Cześć dziewczyny, dzisiaj u nas leje, padało całą noc i teraz też co chwilę :-( A ja się źle czuję, nie spałam prawie całą noc, ciągle się budziłam, było mi niedobrze i bolał żołądek i wątroba. W sumie nic takiego nie zjadłam co mogłoby mi zaszkodzić więc myślę, że to po antybiotyku, wczoraj rano wzięłam ostatni a osłonowe skończyły mi się 2 dni temu i nie kupiłam :zawstydzona/y: No i teraz mam za swoje. Męczy mnie strasznie, ledwo z łóżka się zwlokłam, do pracy przyszłam po 11 ledwo żywa. Wzięłam 2 nospy, 2 espumisany i 2 sylimarole, piję już drugą herbatę, powinno już przejść a tu męczy i męczy :-(

Enni w mojej miasteczku laboratorium nieczynne w soboty, muszę jechać 30 km bo muszę wiedzieć czy odstawiać luteinę.

Dla porządku wkleję listę, żeby było łatwiej kojarzyć testujące, jeżeli kogoś przeoczyłam meldować:
Yoanna82: 10.05.2013.
Kasik36:13.05.2013.
enni: 13.05.2013.
genna: 21.05.2013.???
 
Ostatnia edycja:
o ja kudłata durnowata, przecież Genna dziś ma mieć iui a nie testować :-p no to za iui &&&&&&& :tak:

Yoanna
możesz sobie dziś nie wierzyć, my za Ciebie będziemy wierzyć, ale jutro już proszę wstać prawą nogą i uwierzyć że się uda!!! Tym bardziej że już kiedyś udało się i masz duże szanse na powtórkę, ale trzymam mocno kciuki by tym razem cud trwał aż do końca
:tak:
Kasik36, kup w aptece jakieś leki osłonowe na żołądek (niektóre są dostępne bez recepty) + probiotyki
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta, dzięki :*
Mam nadzieję, że masz racje. Bardzo chciałabym w to wierzyć. Dziś po prostu nie wychodzi, może jutro start od prawej nogi pomoże.
Tylko jakoś się boję, że zamiast tego będzie po prostu plamienie lub @ od razu.
Koniec marudzenia, już nic nie piszę.
 
Kasik36 to zależy jak się czujesz. Jeśli mocno dokucza żołądek to weź. Natomiast probiotyki niektóre zaleca się brać nawet tydzień po ostatniej tabletce antybiotyku (ja ostatnio tak brałam)

Yoanna jak masz taką potrzebę to marudź na zdrowie ;-)
 
Kasik-dokładnie-jeszcze około tydzien..połtora powinno sie brać probiotyk.
a u mnie zrobiło się ciemno..i zaczyna grzmieć...

kurna chata...lecę ściągnąc pranie z balkonu:)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny u mnie też pogrzmiało ale teraz się przejaśnia :tak:

zaasssnnnęęęęęę:sorry2: normalnie oczy mi się zamykają...

smerfeta niby powinnam się oszczędzać ... ale nie bardzo mam jak... gram w squasha i muszę kilka meczy jeszcze rozegrać do końca czerwca a poza tym za 3 tygodnie jadę na bieg charytatywny i muszę biegać żeby mieć formę:tak: a zresztą lubię się ruszać :-D:-) ale już jutro będę wiedzieć co i jak.

yoanna jak masz ochotę to narzekaj...każda z nas czasami tak ma;-) niedługo będzie lepiej

kasik36 współczuję nieprzespanej nocy i bólu brzucha...

kasik81 a miałaś wskazanie do zrobienia DHEA i jaki masz wynik?
 
reklama
Cześć Dziewczyny:)

Ale piszecie w tempie ekspresowym:) mimo tego ze staram sie czytać non stop to i tak sie gubie co kto napisał;)

Blue, Gizas; trzymam za Was Kochane bardzo mocno kciuki!!!:)

Pole: :*

Smerfeta: ja w tym cyklu tez naturalne starania:) tylko:)

A u mnie jakoś tak byle jak. Mieliśmy juz wracać do siebie do Wrocławia ale chyba do soboty będziemy u rodziców:| jedyne co jest jakaś tam nadzieja to to ze moja temp utrzymuje sie wysoko, ale to chyba przez Luteine bo wiem ze ona tak moze podnosić temp, prawda?
 
Do góry