reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
kasiaczek ja w środę idę do medicoru bo jeszcze się umówiłam miesiąc temu to skorzystam na firmę a do parensa to pójdę jak mi powie kiedy mam przyjść:-p zależy jakie pęcherzyki będą.
 
Witam się i ja w poniedziałkowe południe, u nas piękne słońce, upał 30 stopni uffffff.

Smerfeta jak podglądanie? Daj znać czy miałaś już dzisiaj IUI. Czas uaktualnić listę :-)

Kasik81 ja jestem spokojna kobieta ale jak ktoś mnie bezpodstawnie oskarża to nie będę siedziała cicho, wszystko ma swoje granice. Nawet jej niekompetencję bym przemilczała ale oskarżenie, że nasza grupa ukradła materiał roślinny przelał czarę goryczy, nie wytrzymałam i poszłam na skargę do dyrektora. Na razie tylko ja, w natępny weekend mają iść kolejne osoby, żeby nie było, że tylko mi się coś nie podoba. To i tak nam już nic nie da ale chociaż kobieta nie będzie pracowała w następnym roku. Na codzień ma inną pracę więc nie pozbawiam jej środków do życia, nie mam wyrzutów sumienia ;-)

Kasieczek ja miałam HSG po pierwszej IUI bo przed nie załapałam się na termin, lekarz kazał mi samej zadecydować czy podchodzę do IUI bez HSG. W drugim cyklu miałam HSG i w tym samym drugą IUI ale jak widać nic to nie pomogło. Daj Boże żeby było do 3 razy sztuka :-)
 
Kasik36 - no to podpytam mojego lekarza, w sumie nic mi nie mówił...ehhhhh.. jakaż lipa! az sie wkurzyłam! za wizyty płace bo priv, tu mi proponuje IUI a o hsg nic nie mówi :/
do trzech razy sztuka do trzech :) trzymam kciuki!
 
kasiaczek ale u nich można zrobić drożność jajowodów za 300 zł... więc mnie to dziwi że ci tego nie zaproponował...
ja miałam tam robić ale mój gin też w miejskim szpitalu pracuje i dał mi skierowanie na nfz:tak:

smerfeta o której masz wizytę?

co tu taka cisz?
 
aaaaaaaaaa..przepraszam za tego byka z fazami:)))
po nocce byłam i nie spalam wcale..i coś mi własnie w tym wszystkim nie pasowało:)))

ja dalej czekam na @. juz mnie zaczyna szlaken trafen:)
 
reklama
Blue a Ty masz takie krótki cykle że już sie tak wnerwiasz? Bo to chyba Twój 27 dc:sorry: Jeszcze chwila i będziesz ostrzyła igiełki:-)
Pole Kochana pytanie do Ciebie no i może do Blue :sorry:Pole masz zalecenie brania encortonu od 2 dc, ja nie dostałam takiego a wiele dziewczyn z in vitrowego często biorą. Mam opakowanie w domu, zastanawiam się czy nie podawac sobie jednej tableti dziennie:eek: nie wyzywać mnie prosze, ale chcę zrobić wszystko co w mojej mocy
 
Do góry