reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A widzisz Esiek jak ze mna kiepsko:szok:
Do Ciebie do Ciebie, zaraz zrobię edycje.
​Ewis to juz chyba podjęła decyzje...
 
reklama
Pole fajnie, że napisałaś to na forum, rzeczywiście może nam się przydać, wcześniej czy później :-) W Invikcie w Gdańsku jest program in vitro all inclusive i kosztuje 12900 zł., szczerze mówiąc jeszcze nie wczytywałam się o co w nim chodzi ale pewnie też leki w tym są i wszystkie badania, podglądania itp.
Smerfeta pewnie, że mama może iść do takiej szkoły, ze mną są dziewczyny od 20 do 60 lat więc dla ludzi w każdym wieku. Szkoła jest darmowa, nazywa się Żak i ma dużo filii w całej Polsce. Jest to roczna szkoła policealna więc nawet matura nie jest wymagana, tylko wykształcenie średnie :-) My w pierwszym semestrze mieliśmy super prowadzącą zajęcia praktyczne. Niestety w drugim semestrze przyszedł babsztyl, który niewiele potrafi i sama mogłabym ją niejednego nauczyć :wściekła/y: Nie dosyć, że jest niekompetentna to jeszcze niemiła :angry: Ale już jej załatwiłam koniec kariery w tej szkole :-);-):-D

Kasieczek Smerfeta podchodzi może nawet już jutro a pojutrze genna, jeżeli czegoś nie pokręciłam oczywiście ;-)
 
Hejka
Pole fajnie że napisałaś o IVF zawsze może się przydać.

U mnie w weekend piękna pogoda była więc w domciu mnie nie było :-).

Hehe Kasik z Tobą lepiej nie zaczynać ;-).

A dziś tak ciemno się zrobiło że chyba zaraz zacznie padać :-(.
 
Cześć Dziewczyny:)
U mnie niestety tez szaro i brzydko:( a wczoraj taka piękna pogoda:/

U mnie temp utrzymuje sie wysoko ale nie robię sobie nadzieji;)

Pole ja wiem jak wyglada chemia i widziałam jak człowiek sie po niej czuje:( ale wierze ze wróci do formy i lepszego samopoczucia;) a Wy jak sie czujecie?;)

Smerfeta: jak tam u ciebie?:*
 
Witam:tak: Ja już po pierwszym zastrzyku, nie obyło się bez ekscesów. Miałam miec 225 jm a zapodal się 212,5, czyli ampuła nie zeszła do zera ale myśle że nie będzie to miało znaczenia:sorry: W czwartek na 17 mam usg, zobaczymy co tam się ujawni
 
Cześć dziewczyny! jak mi było ciężko dziś wstać.

Dłużą mi się jakoś te dni cyklu strasznie.

GizaS - powodzonka!!!! :) choc to już postanowione ze w ciąży w czerwcu już będziesz :D

Zastanawiam się nad HSG, bo już nie wiem, kiedy się robi czy przed IUI ( co by bylo zrozumiałe) czy po - jak to widać w sygnaturkach dziewczyn.
 
Kasieczek HSG przed IUI ja miałam po dlatego że moja lekarka mi tego nie zleciła a dopiero inny lekarz (po zmianie lekarza). Nie wiem tylko czy może być IUI w tym samym cyklu co HSG.
 
reklama
witam poniedziałkowo :)
już w pracy naginam od rana:)

przez weekend wszystkie się releksowały bo mało coś do czytania:-)

smerfeta ja niby ok ale dalej mi to nie daje spokoju:( idę w środę do gina i mam nadzieję, że nie dowiem się nic niepokojącego:-(

kasiaczek dziwi mnie że dr. M nie zlecił Ci HSG przed IUI? Ja bym go o to jeszcze zapytała...
 
Ostatnia edycja:
Do góry