reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nie spotkałam się z scratchingiem w czasie @, przecież drugiego dnia @ jest dość obfita a lekarz tam gmyra dość długą chwilę, ja się czułam skrępowana jak mi trochę poleciało czerwonej krwi po zabiegu a dopiero co jakby mi leciała przez cały zabieg:eek:
Ale nie przejmuj się, to tez jest pewnie prawidłowe ale mniej spotykane. A ile płacisz za zabieg i czy to Ty zaproponowałaś to lekarzowi czy on Tobie?
 
reklama
lekarz sam proponuje.tak mają w procedurze.

ja się jzu nie krępuje niczego w czasie @...w opolu w 3 dc zawsze musiałam przyjechać na usg dopochwowe...
przyzwyczailam sie:D

płacę 80zł za sam zabieg,plus jeśli cos tam doktor bedzie chciał to dopłacam...
 
Wykazano, że wykonanie biopsji endometrium w fazie lutealnej cyklu poprzedzającego embriotransfer dwukrotnie zwiększa odsetek implantacji, ciąż i żywych urodzeń w grupie pacjentek z nawracającymi niepowodzeniami implantacji (RIF) (Barash et al, Fertil Steril. 2003 Jun;79(6):1317-22).

takie znalazłam..a faza lutearna to od 1dc do owu...

nic z tego nie kuma. chrzanię..nie wgłębiam się:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny wymioty mnie dzisiaj ominely:happy2:
Plamien brak:-)
Aczkolwiek po wczorajszym dniu dostałam solidny opiernicz od M, ze wszystko przez to, ze sie nie oszczędzam i jestem na podwójnych obrotach za siebie i za Niego. Ja jednak mysle, ze to nie od tego.
No i trochę lepiej sie czuje, nie zasypiam na stojąco.

GizaS ja wiem jak to jest, jak sie ma poczucie, ze gdyby sie udało to dziś...
Ja tak mysle o iui swojej pierwszej we wrześniu, ze dzieci miały by dłużej tatę, gdybym zamiast iui zrobiła inv. No ale takie myślenie do niczego zdrowego nie prowadzi...
Poza tym mam taka nadzieje, ze u Ciebie i Blue chodziło tylko o niekompetencję i brak profesjonalizmu tych, którzy sie za to zabierali.
 
Pole to super, że czujesz się lepiej :-) Aż mnie zmroziło jak napisałaś, że dzieci miałyby dłużej tatę ... Zabraniam Ci tak myśleć, Twój M wyzdrowieje i zobaczysz jeszcze zatańczy na weselu Waszych dzieci :-) Będzie dobrze, musi być!
 
Blue to strasznie tanio, ja płaciłam 500 zł:szok: a też mnie dziwi koszt bo to tylko podrapanie specjalną rureczką i trwa 5 min:szok:
Pole jak pytają mnie durni znajomi kiedy będę miała dziecko to czasami im mówię że gdybym tak szybko załapała jak oni to już by miało 4-5 lat:szok: Nie lubię gdybac ale czasem takie głupie myśli przychodzą do głowy
 
Pole wybij sobie to z głowy bo cięzarnych sie nie bije głupolku!!!
Naprawde te nawiedzone katoliczki sa powalone to decyzja indywidualna i nie maja prawa nikogo nekac,
 
reklama
Kasik36 pod stół sie schowaj:szok:
A w ogóle Ty to luksusowa kobieta jesteś...co tydzień do fryzjera fju fju
Ja raz na 10lat:elvis:
A czego sie w szkole uczysz? Jakiegoś praktycznego jobu czy wszechstronnie rozwijasz siem intelektualnie:nerd:
 
Do góry