reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Waga z usg I tak może być +/- 200g jak nie więcej, więc tutaj i tak jest ryzyko błędu.
Mam koleżankę, której synek urodził się na supermena i przez to troszkę pękła, ale nie było to nic straszliwego, w granicach normy.
A u Was praktykują CC od jakiejś wagi?
Właśnie nie wiem jak to wygląda tam w szpitalu. Tylko chodzi mi o te USG żeby zrobili przed porodem ....a jak tu napisałam koleżance nie zrobili
 
mój mąż podczas jednej upojnej nocy posmakowal mojego pokarmu 😂😂 i taki zdziwiony ze mu poleciało ale to było na początku. I mówi ale słodziutkie - porównał do mleczka z tubki - jeśli pamiętacie co to jest. Ja się nie odważyłam ogólnie nie lubię mleka krowiego wiec mam uprzedzenie
Ja kosztowałam 😁 megaaaaaa słodkie
 
Właśnie nie wiem jak to wygląda tam w szpitalu. Tylko chodzi mi o te USG żeby zrobili przed porodem ....a jak tu napisałam koleżance nie zrobili
Ale zależy Ci żeby znać ta wagę finalna tak?
Bo jeśli wiesz, że takiej opcji nie ma to może wartość iść na dodatkowa wizytę jeśli Cie to uspokoi?
 
reklama
Do góry