reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

Brawa dla Mateuszka ;-)

My idziemy na 2 weeks check-up w piatek, wiec bede mogla wypytac GP o pare rzeczy. Wczoraj sie troche zdenerwowalam bo Adas zwymiotowal mi 2x zaraz po posilku (raz po poludniu, raz wieczorem), ale dzis na szczescie wszystko w porzadku. No moze poza tym, ze je mi butelke "na raty" i jakos nie chce mu sie spac, no chyba ze u mnie na cyckach ;-)

zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - nad prawym oczkiem ma cos co wyglada jak guz. jestem pewna ze w nic nie wyrznal i tak mysle czy to moze byc jeszcze po porodzie? Nie jest sine ani go nie boli - ale mnie zastanawia - no bo jest :-/
 
reklama

Do tego: obwód główki:44cm.,długi na 64cm. i waży...7900g:baffled::-D:-D

Tichonek, ale dobrze zywisz swoje malenstwo :D Masz co nosic :) Nie pamietam, karmisz piersia czy butla?

Moja lala na 3 miesiace miala 63cm i 6280 . i to wydawalo mi sie duzo, no ale ja porownuje do synka, ktory mniejszy sie urodzil, poza tym dziewczynki sadrobniejsze
 
A my dzisiaj po pierwszej profesjonalnej sesji zdjeciowej ;-) Adas dzielnie zniosl wkladanie do koszyczka, chusty, ukladanie i "modelowanie" choc i tak wolal ukladac sie po swojemu wiec musielismy sie niezle nakombinowac. Teraz czekamy na efekty :-)


Mam pytanie - karmie Adasia butla (Aptamil). Nie wystarczalo mu 6 butelek wiec tydzien temu zwiekszylismy (po rozmowie z polozna) do 7-8 (zdaza sie, ze nie budzi sie w nocy na jedno karmienie), karmimy co 3 godziny. Ale nadal mamy (chyba?) "maly" problem bo zdarza sie, ze jedna butelke je przez te 3h: zje 30ml, zasypia, budzi sie po pol godzinie (czaem mniej), znow chce jesc, je 30ml, zasypia - i tak do konca butli. Na wszystkie karmienia raz, moze dwa zjada cala od razu, pozostale "na raty". Mniej wiecej trzyma sie godzin karmien i budzi sam (z +/- polgodzinnym poslizgiem).

Czy to normalne czy po prostu ja cos robie nie tak?
 
Josia Adaś jest jeszcze maleńki i to normalne,że tak je na raty:tak:Matt na cycu też czasem pociągnął dwa razy i zasypiał a czasem się przysysał na 20 minut:tak:Unormuje mu się,spokojnie,na razie widocznie woli pospać:-)
sloszym Matt jest na Aptamilu:tak:
 
reklama
a my jestesmy po 2 weeks check up. Adasko zdrowy, cudowny i w ogole "och i ach". No i mamy obserwowac ten "guzek" nad brwia - prawdopodobnie jest to mala cysta i lekarka powiedziala, ze liczy na to ze wchlonie sie sama - jesli nie, podejma decyzje co dalej przy 6 weeks check up: czy zostawiaja i czekaja, czy wycinaja. Probowalam poszperac po necie i poczytac jak taki zabieg by wygladal u takiego maluszka ale nic nie znalazlam sensownego - spotkala sie ktoras z was z czyms podobnym?

Poszlabym na spacer z Adasiem ale pogoda masakryczna...
 
Do góry