reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja hcG - brak zarodka

Mam podobna sytuacje ost miesiaczke mialam 15.08.18 r 27.09.18 beta wynosila 29030 niby jestem w 7 mym tygodniu, ale lekarz nie widzial zarodka tylko pecherzyk ciazowy a w nim pecherzyk zoltkowy 04.10.18 znow zrobilam bede i jest 71864.... Nie wiem co myslec, w lutym poronilam puste jajo plodowe myslicie, ze moge miec nadzieje?
 
reklama
Mam podobna sytuacje ost miesiaczke mialam 15.08.18 r 27.09.18 beta wynosila 29030 niby jestem w 7 mym tygodniu, ale lekarz nie widzial zarodka tylko pecherzyk ciazowy a w nim pecherzyk zoltkowy 04.10.18 znow zrobilam bede i jest 71864.... Nie wiem co myslec, w lutym poronilam puste jajo plodowe myslicie, ze moge miec nadzieje?
Hej,jeżeli jest ciałko żółte to nie masz co się denerwować. Miałam taką samą sytuacje,a już jestem w 11 tyg.
 
Hej,jeżeli jest ciałko żółte to nie masz co się denerwować. Miałam taką samą sytuacje,a już jestem w 11 tyg.
Bardzo sie martwie, bo poprzednia ciaze poronilam, zas dziewczyny mowia, ze przy tak wydokiej becie 71864 powinno wszystko byc widoczne, ale mowisz, ze mam te szanse? :) moze on nie widzial tego zarodka nie wiem....
 
Bardzo sie martwie, bo poprzednia ciaze poronilam, zas dziewczyny mowia, ze przy tak wydokiej becie 71864 powinno wszystko byc widoczne, ale mowisz, ze mam te szanse? :) moze on nie widzial tego zarodka nie wiem....
Może być że ma stary sprzet czy coś. Poczekaj troszke. Ja zarodek zobaczyłam w 8t1d wedlug om a według usg był 7t6d. A mój ginekolog ma nawet dobry sprzęt.
 
reklama
Do góry