reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intensywność kreski na teście ciążowym

Dołączył(a)
31 Marzec 2024
Postów
12
Cześć!
Wczoraj zrobiłam test ciążowy i okazało się że widać dwie kreski, nie po 5 minutach nie po wyschnięciu testu tylko po minucie. Cieszyłam się po prostu niesamowicie. Niestety w sobotę w mojej okolicy labolatoria są nieczynne betę i progresteron mogę zbadać dopiero jutro. Na grupie kobiet starających się o dziecko doradzono mi abym zrobiła też test dzisiaj (w niedzielę) aby zobaczyć czy druga kreska będzie bardziej intensywna. Niestety jest w drugą stronę :( wieczorem przed spaniem wypiłam prawie litr wody tak bardzo chciało mi się pić, i po prostu poszłam spać. Czy to mogło mieć wpływ na intensywność drugiej kreski? Wiem że to takie desperackie pytanie, ale po śmierci córeczki jakoś tak to wszystko ciężko przychodzi im więcej wiem tym gorzej po prostu :(
 
reklama
Cześć!
Wczoraj zrobiłam test ciążowy i okazało się że widać dwie kreski, nie po 5 minutach nie po wyschnięciu testu tylko po minucie. Cieszyłam się po prostu niesamowicie. Niestety w sobotę w mojej okolicy labolatoria są nieczynne betę i progresteron mogę zbadać dopiero jutro. Na grupie kobiet starających się o dziecko doradzono mi abym zrobiła też test dzisiaj (w niedzielę) aby zobaczyć czy druga kreska będzie bardziej intensywna. Niestety jest w drugą stronę :( wieczorem przed spaniem wypiłam prawie litr wody tak bardzo chciało mi się pić, i po prostu poszłam spać. Czy to mogło mieć wpływ na intensywność drugiej kreski? Wiem że to takie desperackie pytanie, ale po śmierci córeczki jakoś tak to wszystko ciężko przychodzi im więcej wiem tym gorzej po prostu :(
Jeśli test jest pozytywny, to nie sugeruj się intensywnością kreski. Zrób betę jutro na spokojnie i po 48 h :)
 
Cześć!
Wczoraj zrobiłam test ciążowy i okazało się że widać dwie kreski, nie po 5 minutach nie po wyschnięciu testu tylko po minucie. Cieszyłam się po prostu niesamowicie. Niestety w sobotę w mojej okolicy labolatoria są nieczynne betę i progresteron mogę zbadać dopiero jutro. Na grupie kobiet starających się o dziecko doradzono mi abym zrobiła też test dzisiaj (w niedzielę) aby zobaczyć czy druga kreska będzie bardziej intensywna. Niestety jest w drugą stronę :( wieczorem przed spaniem wypiłam prawie litr wody tak bardzo chciało mi się pić, i po prostu poszłam spać. Czy to mogło mieć wpływ na intensywność drugiej kreski? Wiem że to takie desperackie pytanie, ale po śmierci córeczki jakoś tak to wszystko ciężko przychodzi im więcej wiem tym gorzej po prostu :(
Ja druga kreskę miałam prawie niewidoczną, ale to był strzał w dziesiątkę🙂 podobno jeśli jest nawet lekki zarys drugiej kreski to jest to ciąża, a ja jestem tego przykładem tak więc ...chyba należą Ci się GRATULACJE!!
 
Do góry