reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Nooo przetrwać jest ciężko , ale mam wrażenie ze ciagle czeka nas stres ,najpierw stresowałam się czy sie uda ,teraz sie martwię czy beta przyrośnie 🤦🏽‍♀️Masakra jest jakaś
Stres dopiero przed nami bo później czekanie do 12tc jak prenatalne... także niestety taka nasza natura, musimy być dobrej myśli że wszystko sie uda ;) a jak się czegoś bardzo chce to się udaje! Ciesz się ze bete masz 10 - to naprawdę super wynik jak na tak krotki okres czasu . Do tego pozytywny wynik z moczu 💪👌👍Ja jestem po poronieniu biochemicznym i żaden test z moczu nie wyszedl mi pozytywny dopiero dzien po planowanym terminie miesiączki... beta tez była ujemna - bo za wcześnie ja zrobiłam... dopiero jak okres sie spóźnił to powtórzyłam wtedy była 56 a nastepnego dnia już 33... także jak już jest dodatnia to badz dobrej myśli 🤗👶
 
reklama
Jak mnie dla mnie sam zabieg był totalnie bezbolesny , bardziej bolał mnie pęcherz bo mialam strasznie pełny 😂
Ja pytałam o to lekarza czy mam być z pełnym pęcherzem powiedział że nie... Ze takie metody się stosowało jak się nie miało jakiegoś tam sprzętu to łatwiej było trafić ;p dlatego ja wolałam po zabiegu nie iść i trzymałam po zabiegu 3h ;) ale któraś z dziewczyn pisała że jak pełny pęcherz to się nie nie czuje- ja czułam lekkich chłodek delikatny bol ale wszystko bez kwęknięcia ... później po kilku godzinach czułam że coś tam było robione jak po czyszczeniu jajowodow - albo pęcherzyk peknalni to był efekt ;)
 
Ja pytałam o to lekarza czy mam być z pełnym pęcherzem powiedział że nie... Ze takie metody się stosowało jak się nie miało jakiegoś tam sprzętu to łatwiej było trafić ;p dlatego ja wolałam po zabiegu nie iść i trzymałam po zabiegu 3h ;) ale któraś z dziewczyn pisała że jak pełny pęcherz to się nie nie czuje- ja czułam lekkich chłodek delikatny bol ale wszystko bez kwęknięcia ... później po kilku godzinach czułam że coś tam było robione jak po czyszczeniu jajowodow - albo pęcherzyk peknalni to był efekt ;)
Właśnie ciekawiło mnie jak to jest z tym pełnym pęcherzem i też pytałam, ale to właśnie mój lekarz powiedział że nie bo będę się jeszcze tym stresować, że mi się sikać chce 😀więc też chyba przed samym zabiegiem skorzystam z toalety żeby później nie iść 🙂
 
reklama
Właśnie ciekawiło mnie jak to jest z tym pełnym pęcherzem i też pytałam, ale to właśnie mój lekarz powiedział że nie bo będę się jeszcze tym stresować, że mi się sikać chce 😀więc też chyba przed samym zabiegiem skorzystam z toalety żeby później nie iść 🙂
Spokojnie nawet jak bardziej boli to nie jest to bol tylko takie nieprzyjemne uczucie ;) ja się bałam ze wysikam 🤣🤪 dlatego nie ryzykowałam do tego była przede mną ponad godzinna droga do domu ;) to wolałam się nie stresować gdzie się zatrzymać na środku drogi ;)
 
Do góry