reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
To jutro razem mamy 😊

Ja musiałam zastrzyk zrobić sobie w pracy i myślałam ze pójdzie łatwo i przyjemnie
Przy otworzeniu złamałam igle pobiegłam do apteki po nowa strzykawkę i w końcu się udało zrobić ten zastrzyk trochę z powietrzem również
Mam nadzieje ze mimo to dobrze zadziała 🤭
O której dziś iui? :) daj koniecznie znać po ile to trwa itp. Tez musicie być 2h przed na badanie nasienia? ;)
 
reklama
Nasienie jest najlepsze po 48h do 5 dni ;) żeby nie przesadzić jak z rana figli nie było to lepiej zaczekać;) opowiadała mi lekarka ze jeden parze nie wychodziło bo oni codziennie figle i jak wzięli na badanie nasienie to wyszło kiepskie ... jak wyjdzie Ci ponad 48h to działajcie ;)
A nam się przydarzyło, dzień przed IUI, potem IUI na spontanie, wieczorem powtórka i pyklo 😊 wiec to chyba nie ma reguły. Tym bym się nie sugerowała i szła na żywioł 🙈
 
13:20 mamy wizytę o 11:30 nasienie było czekamy sobie w samochodzie :) poprosiłam Pana w labo żeby dobrze powirowal 🤣 czekamy dam znać po
Ja już jestem po o 7 30 mąż był oddać nasienie o 11 20 miałam robioną IUI . Ogólnie to nic nie bolało poszło sprawnie. Pęcherzyk jeszcze nie pękł ale dziś pęknie odczuwam go od rana. Testujemy 6 październik 🤩🤩kciuki zaciśnięte🤗🤗 aby październik był owocny w dwie kreseczki❤️❤️
 
reklama
Czy ktoś testuje w podobnym czasie ? 😘będzie nam łatwiej przetrwać ten trudny czas
Miałyście jakieś objawy 6 dp?
Mi w podobnym czasie zaczęły dziwnie puchnąć piersi i były obolałe. Potem kilka kolejnych dni po jakieś stany depresyjne i smaki na wanilię, za która nie przepadam. Wszystko zrzuciłam na duphaston i pms a tu niespodzianka 🤭
 
Do góry