reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

INSEMINACJA 2021 - Komu się udało?

Po której inseminacji się udało?


  • Wszystkich głosujących
    34
Witam was staraczki jestem tu już jakiś czas podglądam, czytam. Staram się z mężem już 4 lata o drugie szczęście. Córka ma już 6 lat więc rodzeństwo już dawno powinno być 😉. W poniedziałek byłam na monitoringu 11 dc i pęcherzyk był 19 mm. W nocy musiałam wziąść Ovitrelle i jutro 13 dc o 11 mamy pierwsze IUI. Trzymam kciuki za wszystkie starające by zobaczyły swoje wymarzone dwie kreski 😍😍. Trzymajcie kciuki by się udało ❤️❤️
To jutro razem mamy 😊

Ja musiałam zastrzyk zrobić sobie w pracy i myślałam ze pójdzie łatwo i przyjemnie
Przy otworzeniu złamałam igle pobiegłam do apteki po nowa strzykawkę i w końcu się udało zrobić ten zastrzyk trochę z powietrzem również
Mam nadzieje ze mimo to dobrze zadziała 🤭
 
reklama
Witam was staraczki jestem tu już jakiś czas podglądam, czytam. Staram się z mężem już 4 lata o drugie szczęście. Córka ma już 6 lat więc rodzeństwo już dawno powinno być 😉. W poniedziałek byłam na monitoringu 11 dc i pęcherzyk był 19 mm. W nocy musiałam wziąść Ovitrelle i jutro 13 dc o 11 mamy pierwsze IUI. Trzymam kciuki za wszystkie starające by zobaczyły swoje wymarzone dwie kreski 😍😍. Trzymajcie kciuki by się udało ❤️❤️
Trzymamy kciuki ja jutro o 9:00 sprawdzić jak mój pęcherzyk bo w poniedziałek miał tylko 13mm -tez 11dc byl ;) także jutro się okaże czy w czwartek czy w piątek iui ;) ✊✊
 
To jutro razem mamy 😊

Ja musiałam zastrzyk zrobić sobie w pracy i myślałam ze pójdzie łatwo i przyjemnie
Przy otworzeniu złamałam igle pobiegłam do apteki po nowa strzykawkę i w końcu się udało zrobić ten zastrzyk trochę z powietrzem również
Mam nadzieje ze mimo to dobrze zadziała 🤭
Kciuki zaciśnięte mam za nas wszystkie🤗🤗. Trochę się boje ale to tak zawsze za dużo się dzieje. Ja musiałam o północy wziąć zastrzyk późno ale tak tu jest. Jak się czułaś po tym zastrzyku , bo mi się jakoś słabo zrobiło i miałam odruch wymiotny 😂
 
Trzymamy kciuki ja jutro o 9:00 sprawdzić jak mój pęcherzyk bo w poniedziałek miał tylko 13mm -tez 11dc byl ;) także jutro się okaże czy w czwartek czy w piątek iui ;) ✊✊
Bedzie wszystko dobrze:) na pewno już się powiększy dwa dni a różnica spora będzie. Ja miała, pierwszy monitoring w czwartek drugi w poniedziałek i tak szybko to poszło aż byłam w szoku😳. Myślałam że do piątku będę czekać na IUI a tu dwa dni szybciej.Teraz już z górki jutro IUI a później dwa tygodnie czekania mam nadzieje że pozytywnego ❤️❤️❤️
 
Kciuki zaciśnięte mam za nas wszystkie🤗🤗. Trochę się boje ale to tak zawsze za dużo się dzieje. Ja musiałam o północy wziąć zastrzyk późno ale tak tu jest. Jak się czułaś po tym zastrzyku , bo mi się jakoś słabo zrobiło i miałam odruch wymiotny 😂
Może się wystraszyłam igły ? Mój mąż na widok samej igły potrafi mdleć 😂 ja byłam zdenerwowana tym ze mi ta igła się złamała ze się cieszyłam ze jakoś udało się to odratować i zrobić nic nie czułam się inaczej
 
Cześć ,jestem tu nowa .
Razem z mężem staramy się od 4 lat o dziecko .
Mamy za sobą nie udane in vitro ,3 transfery przy żadnym beta ani drgnie. Mąż ma kiepskie nasienie. Przez ostatni rok zażywał suplementy i nasienie poprawiło się na tyle ze mogliśmy podejść do inseminacji .
Inseminacja 17.09 na cyklu stymulowany lamette ,udało się wychodować 3 pecherzyki . Oba jajowody drożne czekamy na wynik
Miałyście jakieś objawy 5 dni po inseminacji ?
Dodam ze inseminacja była robiona na niepeknietych pęcherzykach .
 
Cześć ,jestem tu nowa .
Razem z mężem staramy się od 4 lat o dziecko .
Mamy za sobą nie udane in vitro ,3 transfery przy żadnym beta ani drgnie. Mąż ma kiepskie nasienie. Przez ostatni rok zażywał suplementy i nasienie poprawiło się na tyle ze mogliśmy podejść do inseminacji .
Inseminacja 17.09 na cyklu stymulowany lamette ,udało się wychodować 3 pecherzyki . Oba jajowody drożne czekamy na wynik
Miałyście jakieś objawy 5 dni po inseminacji ?
Dodam ze inseminacja była robiona na niepeknietych pęcherzykach .
Trzymam kciuki kiedy będziesz testować?😊
W drugiej części wypowiedzi nie pomogę, bo jestem dopiero przed pierwszym podejściem 😊
 
reklama
No i jestem po wizycie :) dwa pecherzyki 15 i 17mm . Dostałam dzis zastrzyk menopur , jutro mam zrobić pregnyl a w piątek iui ;) po zabiegu mam brac acard i duphaston , 8 pazdziernika na bete i mam nadzieję że bedzie wysoka ;))
 
Do góry