reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Infekcja? Plamienie?

Ca.lina094

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Październik 2020
Postów
93
Hej dziewczyny wg OM jestem 5+6, w zeszły poniedziałek byłam u lekarza i mówiłam ze mam jakiś upławy i jakby coś lekko swędzi, na usg jeszcze nie było pęcherzyka... Lekarz nie dał nic kazał zrobić badanie moczu. Plamienie mam cały czas, bezwonne, ciemno żółte, żółto brązowe, jeden dzień coś za swędzi drugi nie....
W poniedziałek idę znowu zobaczymy co powie obawiam się infekcji, boje sie ze moze wpłynąć na dziecko... Macie jakieś doświadczenia?
 
reklama
Hej dziewczyny wg OM jestem 5+6, w zeszły poniedziałek byłam u lekarza i mówiłam ze mam jakiś upławy i jakby coś lekko swędzi, na usg jeszcze nie było pęcherzyka... Lekarz nie dał nic kazał zrobić badanie moczu. Plamienie mam cały czas, bezwonne, ciemno żółte, żółto brązowe, jeden dzień coś za swędzi drugi nie....
W poniedziałek idę znowu zobaczymy co powie obawiam się infekcji, boje sie ze moze wpłynąć na dziecko... Macie jakieś doświadczenia?
Ja miałam mniej więcej w tym samym czasie takie plamienia, upławy w kolorze żółtym/brązowym, u mnie pojawiały się kiedy więcej chodziłam, wykonywałam więcej czynności. Lekarz zalecił mi więcej odpoczynku i wtedy zniknęły aczkolwiek u Ciebie może być to zupełnie co innego :)
 
Hej dziewczyny wg OM jestem 5+6, w zeszły poniedziałek byłam u lekarza i mówiłam ze mam jakiś upławy i jakby coś lekko swędzi, na usg jeszcze nie było pęcherzyka... Lekarz nie dał nic kazał zrobić badanie moczu. Plamienie mam cały czas, bezwonne, ciemno żółte, żółto brązowe, jeden dzień coś za swędzi drugi nie....
W poniedziałek idę znowu zobaczymy co powie obawiam się infekcji, boje sie ze moze wpłynąć na dziecko... Macie jakieś doświadczenia?
U kazdego inaczej no a u mnie bylo 5tydz +6dni i serduszko bylo juz az sama sie zdziwilam 😊ja mialam uplawy tez ale jasny zolty i nie swedzialo...napewno lekarz cos Ci przepisze jesli to infekcja jest😊
 
Do góry