reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Podziwiam. Ja kończę na drugiej procedurze
Długo nie umiałam się pogodzić, że nie będę mieć dziecka ze swojej komórki. Próbowałam wszystkiego. Miałam mnóstwo obaw przed KD. Teraz jak patrzę wstecz to się tylko z tego śmieję, a jedno czego naprawdę żałuję, że zdecydowałam się na KD tak późno. O tych kilka lat krócej będę na tym świecie z moim dzieckiem i o tych kilka lat dłużej przeżywałam traumę niepłodności, nieudanych transferów itp.
 
Cześć. Podzielam to co napisała Melapola. Zrobiłabym przynajmniej jedną procedurę na własnych komórkach z badaniem genetycznym zarodków. Dla spokojnej głowy. Oczywiście przy założeniu, że AMH masz "sensowne" i będzie na czym pracować. Byłaś na jakimś monitoringu? Ile masz średnio pęcherzyków antralnych w cykl
 
Zgadzam się z Krokus, ja tez zrobiłabym podobnie (zresztą w sumie dokładnie tak zrobiłam 🤣) czyli 1 pełny cykl na własnych, żeby potem gdzieś z tyłu głowy nie mieć, że się nie spróbowało. Ja mam córeczkę z AZ i to jest moje dziecko❤️. Kocham ją nad życie.
Werka - Kobieto a co z Tobą? Grudzień mamy, rozpakowujesz się w końcu? Bo tu się ciotki doczekać nie mogą!
 
reklama
Hej hej hej! Nie bylo mnie tu zbutnio, bo ...... od 7 grudnia jestem z Adamem najszczesliwaszą mamą na swiecie!!! Emocji opisac sie nie da! od strachu przez euforię , ale zyczę tych cudownych chwil kazdje z Was i mam nadzieje, ze jestwscie juz blizej swoich marzen. Trzymam
za was kciuki jak zawsze mocno!!!!
 
Do góry