reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Rety ale czas goni!! Laktacja na straty ponad tydzien temu, wreszcie mądra decyzja, bo nie mogłam już tak żyć ze biegnę do laktatora zamiast do dzidzi. Ania jutro kończy 4 tygodnie i dziś pierwszy raz na wadze stuknęło 3 kg :) wielka baba. W nocy różnie, zwykle zasypiamy koło północy po jedzeniu, zjada flachę ok 1:30-2:30 i śpi już dużej nawet do 7.
Super, ze juz 3 kg ma, teraz z kazdym miesiacem bedzie łatwiej. Nauczycie sie siebie:-)
 
reklama
Dziewczyny jestem po nieudanym transferze na cyklu sztucznym i badałam w celu weryfikacji bete i progesteron takie wymogi kliniki i ku mojemu zaskoczeniu i przerażeniu poziom proga 190 ng.Badanie proga rano przed przyjęciem leków.Leki z progesteronem,które dawk.to Luteina 200mg 3razy 1,dopoch.Progesteron besins doust.200 mg 3razy 1kaps.i zastrzyk Prolutex.Z czego może wynikać tak wysoki poziom proga ?
 
Dziewczyny jestem po nieudanym transferze na cyklu sztucznym i badałam w celu weryfikacji bete i progesteron takie wymogi kliniki i ku mojemu zaskoczeniu i przerażeniu poziom proga 190 ng.Badanie proga rano przed przyjęciem leków.Leki z progesteronem,które dawk.to Luteina 200mg 3razy 1,dopoch.Progesteron besins doust.200 mg 3razy 1kaps.i zastrzyk Prolutex.Z czego może wynikać tak wysoki poziom proga ?
;-( ((
Mialam 3 transfery na c. sztucznym, podobne dawki jak Ty i do tego 3x estrofem, ale bez Prolutexu, ale wynik bety i prog robiony 7 dnia, ale takiego wysokiego nie mialam.
 
Dziewczyny jestem po nieudanym transferze na cyklu sztucznym i badałam w celu weryfikacji bete i progesteron takie wymogi kliniki i ku mojemu zaskoczeniu i przerażeniu poziom proga 190 ng.Badanie proga rano przed przyjęciem leków.Leki z progesteronem,które dawk.to Luteina 200mg 3razy 1,dopoch.Progesteron besins doust.200 mg 3razy 1kaps.i zastrzyk Prolutex.Z czego może wynikać tak wysoki poziom proga ?
Nie bądź przerażona bo to o niczym nie świadczy. Za niski tak. Za wysoki może być np przy torbielach jajników ale także jako wynik stymulacji hormonalnej którą przecież miałaś. Ja bym przy następnej próbie sprawdziła tylko czy przed włączeniem proga jego stezenie było odpowiednio niskie (ma być bliskie zeru). Trzymamy kciuki !!
 
Nie bądź przerażona bo to o niczym nie świadczy. Za niski tak. Za wysoki może być np przy torbielach jajników ale także jako wynik stymulacji hormonalnej którą przecież miałaś. Ja bym przy następnej próbie sprawdziła tylko czy przed włączeniem proga jego stezenie było odpowiednio niskie (ma być bliskie zeru). Trzymamy kciuki !!
Dziękuję za info.Nie wiem czy dobrze się zrozumiałyśmy miałam cykl sztuczny Estrofem +progesteron ,zarodki mrożone.
 
Dziękuję za info.Nie wiem czy dobrze się zrozumiałyśmy miałam cykl sztuczny Estrofem +progesteron ,zarodki mrożone.
Też miałam dwa transfery na sztucznym cyklu. Progesteron miałam zbadać pierwszego dnia cyklu w którym miał być transfer i jak wyszedł mi 1.52 to był następny cykl po punkcji i lekarz odwołał go. Podeszliśmy do transferu w następnym cyklu jak progesteron był 0.5
Ja przy weryfikacji bety (<2) i proga miałam 78
 
Dziękuję za info.Nie wiem czy dobrze się zrozumiałyśmy miałam cykl sztuczny Estrofem +progesteron ,zarodki mrożone.
Tak, doskonale rozumiem :) miałam dokładnie tak samo. Tez miałam wysoki prog po transferze ale robiłam go bez sensu z własnej obsesji bo klinika kazała ostro monitorować przed transferem - czyli ma być mega niski przed włączeniem suplementacji i wysoki (ponad 25) w dniu transferu. Potem sobie rośnie już im wyżej tym lepiej. Szkoda ze nie Ci sie tym razem nie udało ale mam nadzieje ze idziesz za ciosem!!!
 
;-( ((
Mialam 3 transfery na c. sztucznym, podobne dawki jak Ty i do tego 3x estrofem, ale bez Prolutexu, ale wynik bety i prog robiony 7 dnia, ale takiego wysokiego nie mialam.

Tak, doskonale rozumiem :) miałam dokładnie tak samo. Tez miałam wysoki prog po transferze ale robiłam go bez sensu z własnej obsesji bo klinika kazała ostro monitorować przed transferem - czyli ma być mega niski przed włączeniem suplementacji i wysoki (ponad 25) w dniu transferu. Potem sobie rośnie już im wyżej tym lepiej. Szkoda ze nie Ci sie tym razem nie udało ale mam nadzieje ze idziesz za ciosem!!!
W dniu transferu poziom proga.15,w dniu transferu dodatkowo pół amp.Ovitrelle podobno podnosi też progesteron .Mamy jeszcze 3 zarodki albo tylko trzy
 
reklama
W dniu transferu poziom proga.15,w dniu transferu dodatkowo pół amp.Ovitrelle podobno podnosi też progesteron .Mamy jeszcze 3 zarodki albo tylko trzy
Moja klinika by mnie cofnęła z progiem 15 bo ma być wyżej ale co klinika to zasady. A masz zarodki badane genetycznie? Przypomnij ktora to była próba?
Wątpiącym w sens walki przypominam ze koło mnie leży efekt próby nr 10…
 

Załączniki

  • IMG_7981.jpeg
    IMG_7981.jpeg
    2,5 MB · Wyświetleń: 67
Do góry