reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

U mnie nic dobrego, jestem w szpitalu na wywołaniu poronienia póki co farmakologicznie ale wydaje mi się że skończy się zabiegiem... bol nie do wytrzymania chodzę po ścianach...
Poproś koniecznie o leki p/bólowe, można stosować bezpiecznie, ale niestety zwykle trzeba się upomnieć 😰przytulam mocno
 
reklama
Zauważyłam ze po doustnym progesteronie mam wysypkę na dłoniach, wystąpiła gdy mi zmienili globulki na tabletki. Czy miałyście jakieś skutki uboczne progesteronu?
 
Hej dziewczyny, jestem nowa w temacie invitro. Mam 39 lat i gdy ostatni raz badałam AMH było ok 0.5 kilka lat temu. Wiele lat staran naturalnych nie przyniosło ciazy, a mąż nie zgadzal się na invitro. Obecnie planuje invitro z adopcją zarodka, ponieważ będę się starać sama. Znalazlam taką możliwość w Hiszpanii, planuje pierwsza konsultacje w klinice za miesiąc - dwa. Oczywiście jest strach, ale jestem zdecydowana w końcu zostać mama. Będę was podczytywac i trzymam kciuki za was wszystkie!!
 
Zauważyłam ze po doustnym progesteronie mam wysypkę na dłoniach, wystąpiła gdy mi zmienili globulki na tabletki. Czy miałyście jakieś skutki uboczne progesteronu?
Ja nie miałam takich objawów. Może coś Cię uczula? Jakiś składnik tabletki inny niż progesteron?
 
Hej Dziewczyny.

Maga_Ch - dobra decyzja. Pędź spełniać marzenia.
Magdzik - bardzo mi przykro. Trzymaj się tam!

U mnie upłynął już miesiąc od usunięcia ciąży pozamacicznej. Mam jeszcze zarodki w polskiej klinice, ale są nieprzebadane (dawczyni miała 34 lata). Ponieważ kolejny transfer będzie na immunoglobulinach zdecydowaliśmy, że rozpoczniemy nową procerurę w Czechach i przebadamy zarodki. Obecna klinika nie chce przebadać tych, które są zamrożone. Mąż już zrobił nowe wyniki nasienia i są bardzo dobre. Czekamy na ustalenie pierwszej wizyty w Czechach. Mam nadzieję, że pójdzie szybko.
 
Ja nie miałam takich objawów. Może coś Cię uczula? Jakiś składnik tabletki inny niż progesteron?
Zauważyłam ze po doustnym progesteronie mam wysypkę na dłoniach, wystąpiła gdy mi zmienili globulki na tabletki. Czy miałyście jakieś skutki uboczne progesteronu?
hej, ja po stosowaniu dopochwowo Lutinusa i Luteiny po pewnym czasie mialam bardzo. nieprzyjemne uczucie swędzenia. Pomogly dopiero globulki. Teraz mam cyclogest i to zupelnie inna jakość. Zadnych ubocznych skutkow.
 
Hej dziewczyny, jestem nowa w temacie invitro. Mam 39 lat i gdy ostatni raz badałam AMH było ok 0.5 kilka lat temu. Wiele lat staran naturalnych nie przyniosło ciazy, a mąż nie zgadzal się na invitro. Obecnie planuje invitro z adopcją zarodka, ponieważ będę się starać sama. Znalazlam taką możliwość w Hiszpanii, planuje pierwsza konsultacje w klinice za miesiąc - dwa. Oczywiście jest strach, ale jestem zdecydowana w końcu zostać mama. Będę was podczytywac i trzymam kciuki za was wszystkie!!
Nie trzeba aż w Hiszpanii jeśli mieszkasz w Polsce :)
 
Hej Dziewczyny.

Maga_Ch - dobra decyzja. Pędź spełniać marzenia.
Magdzik - bardzo mi przykro. Trzymaj się tam!

U mnie upłynął już miesiąc od usunięcia ciąży pozamacicznej. Mam jeszcze zarodki w polskiej klinice, ale są nieprzebadane (dawczyni miała 34 lata). Ponieważ kolejny transfer będzie na immunoglobulinach zdecydowaliśmy, że rozpoczniemy nową procerurę w Czechach i przebadamy zarodki. Obecna klinika nie chce przebadać tych, które są zamrożone. Mąż już zrobił nowe wyniki nasienia i są bardzo dobre. Czekamy na ustalenie pierwszej wizyty w Czechach. Mam nadzieję, że pójdzie szybko.
A gdzie w Czechach? Może da się przenieść gotowe zarodki żeby tam je przebadali?
 
reklama
hej, ja po stosowaniu dopochwowo Lutinusa i Luteiny po pewnym czasie mialam bardzo. nieprzyjemne uczucie swędzenia. Pomogly dopiero globulki. Teraz mam cyclogest i to zupelnie inna jakość. Zadnych ubocznych skutkow.
Ja brałam właśnie globulki Cyclogest, najpierw 3x, potem 2x ale gdy wystąpiło krwawienie to było podejrzenie ze codzienna aplikacja może się przyczyniać i dlatego mam tabletkowy. Po następnej wizycie za 2 tyg okaze się czy może doktor mi już całkiem odstawi, to będzie 24 tydzień. Choć trochę się boje skracania szyjki…
 
Do góry