reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Krokus, gratulacje. Ja też miałam stan przedrzucawkowy. Od trzeciego trymestru ciąży. Ciśnienie skakało mi do 180/100. Leki w pewnym momencie przestały działać, mimo że brałam maksymalne dawki. Urodziłam przez cc w 38 tygodniu. Dzieć wygląda na okaz zdrowia ;). W pierwszej ciąży miałam bardzo niskie ciśnienie. Po prostu trzymaj rękę na pulsie i znajdź lekarza, który niczego nie bagatelizuje.
 
reklama
Krokus, gratulacje. Ja też miałam stan przedrzucawkowy. Od trzeciego trymestru ciąży. Ciśnienie skakało mi do 180/100. Leki w pewnym momencie przestały działać, mimo że brałam maksymalne dawki. Urodziłam przez cc w 38 tygodniu. Dzieć wygląda na okaz zdrowia ;). W pierwszej ciąży miałam bardzo niskie ciśnienie. Po prostu trzymaj rękę na pulsie i znajdź lekarza, który niczego nie bagatelizuje.
Dziękuję. A masz jakieś skutki tego stanu przedrzucawkowego teraz? W sensie, czy musisz dalej być na lekach na nadciśnienie czy też unormowało się wszystko? A jeśli tak to po jakim czasie?

Miałaś też cukrzycę ciążową?
 
Jutro jadę do Łodzi do docenta Paśnika,
Powiedzcie jakie badania zlecił wam po pierwszej wizycie?

Ja akurat na pierwszą wizytę pojechałam już z wynikami. Miałam zrobione: CBA, IMK, Allo MLR, cross match, ANA, APA, ASA, antyTPO, antyTG. Nic więcej już mi nie zlecił, od razu wydał zalecenia (u nas był problem z implantacją).
 
Ja akurat na pierwszą wizytę pojechałam już z wynikami. Miałam zrobione: CBA, IMK, Allo MLR, cross match, ANA, APA, ASA, antyTPO, antyTG. Nic więcej już mi nie zlecił, od razu wydał zalecenia (u nas był problem z implantacją).
My musimy zrobić allo mlr i cross match . U nas też problem z implantacją
Jakie zalecenia dostaliście
 
Na czym to polega i jaki jest koszt?
Bo o szczepieniach nam docent wspominał i o jakimś antybiotyku na 3 miesiące

Immunoglobulina ludzka pozyskiwana jest z krwi (jak na przykład osocze). Działają tylko jeden cykl.

Koszt zależy od zaleconej dawki, tego gdzie są kupowane (Polska, Czechy, Slowacja, Ukraina), tego jaki dokładnie dostaniesz preparat oraz od kosztów podania.

Ja płacę za jedną dawkę 20gr wraz z wlewem 7500zł. Miałam zlecone 3 wlewy - jeden 3 dni przed transferem i dwa kolejne co 28 dni. Jeszcze jeden wlew przede mną.
 
reklama
Immunoglobulina ludzka pozyskiwana jest z krwi (jak na przykład osocze). Działają tylko jeden cykl.

Koszt zależy od zaleconej dawki, tego gdzie są kupowane (Polska, Czechy, Slowacja, Ukraina), tego jaki dokładnie dostaniesz preparat oraz od kosztów podania.

Ja płacę za jedną dawkę 20gr wraz z wlewem 7500zł. Miałam zlecone 3 wlewy - jeden 3 dni przed transferem i dwa kolejne co 28 dni. Jeszcze jeden wlew przede mną.
Też nam o tym wspominał ,
 
Do góry