reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

hej Dziewczyny!!! wkoncu Was znalazlam! Masakra z tym zamykaniem wątków.
Madzik11- tak mi przykro...

Ostatnio pytalam Was o doswiadczenia z intralipidem i .... melduję, ze po 2 wlewach na 7 dzien beta 39,3, prog 23, estr- ponad 2300.
Kolejna weryfikacja dopiero we wtorek, ale cieszę sie pierwszym testem z 2 kreskami i staram sie nie myslec o niczym innym, nie martwic na zapas. Mam podbic prog na poziom ponad 30.
Życzę na ten czas swiąt spokoju i mocy.
Mega super dobra wiadomość! Trzymam kciuki, dawaj koniecznie znać jak idą przyrosty!
Wszystkim życzę spokojnych Świąt!
 
reklama
Hej, jak wyniki hodowli, masz jakieś wiesci?
Tak mam 1 z piatej doby i drugi z szóstej. Przez to że w 5 dobie był tylko jeden to nie zbadaliśmy ich bo stwierdziliśmy że jednego się nie opłaca... no a okazało się że są 2 😀 trudno co będzie to będzie! 😉 jeszcze przed transferem robię badanie endometrium na cd138.
 
Tak mam 1 z piatej doby i drugi z szóstej. Przez to że w 5 dobie był tylko jeden to nie zbadaliśmy ich bo stwierdziliśmy że jednego się nie opłaca... no a okazało się że są 2 😀 trudno co będzie to będzie! 😉 jeszcze przed transferem robię badanie endometrium na cd138.
 
Melduję 12 dzien- 294,4 !!!! , kolekne zrobie w poniedzialek. Oczywiscie nie muszę pisac jak dlugo wpaytywalam sie w ten wynik 8-)
A jak u Ciebie ? juz potwncjalnie najgorszy czas minął?
I Prog na 12 dzien to 37,9 ng/mL, a wstradiol 680 pg/mL, ale chyba zbyt nisko. Jakie mialycie dawki? ja lecę 1x3 estrosem. Chyba podwoję dawkę. jak u Was bylo z zalwceniami?
 
reklama
I Prog na 12 dzien to 37,9 ng/mL, a wstradiol 680 pg/mL, ale chyba zbyt nisko. Jakie mialycie dawki? ja lecę 1x3 estrosem. Chyba podwoję dawkę. jak u Was bylo z zalwceniami?
Ja brałam Divigel 4x2 saszetki do 12 tugodnia, ale chyba nie miałam tak wysokiego estrogenu. Progesteron za to brałam hurtowo…
 
Do góry