reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Ada23 - a ja się wyłamię z tym poziomem progesteronu. Według mnie faktycznie jakiś wysoki. Zerknij na poniższy wpis na Pubmed dotyczący poziomu progesteronu i estradiolu: Progesterone and estrogen levels are associated with live birth rates following artificial cycle frozen embryo transfers - PubMed
Ciekawy artykuł, znalazłam pełny tekst, co prawda przelecialam go pobieżnie ale z tego co czytam znaczenie ma za niski progesteron oraz zbyt niski lub wysoki estradiol, nie ma żadnych istotnych statystycznie danych o zbyt wysokim progesteronie. Ale jeśli przeoczyłam to chętnie przeczytam dokładniej jak młoda zrobi kupę co brzmi pewnie okropnie ale chwilowo zaparcie to nasz największy koszmar.
 
Ciekawy artykuł, znalazłam pełny tekst, co prawda przelecialam go pobieżnie ale z tego co czytam znaczenie ma za niski progesteron oraz zbyt niski lub wysoki estradiol, nie ma żadnych istotnych statystycznie danych o zbyt wysokim progesteronie. Ale jeśli przeoczyłam to chętnie przeczytam dokładniej jak młoda zrobi kupę co brzmi pewnie okropnie ale chwilowo zaparcie to nasz największy koszmar.

Ciocie trzymają kciuki za kupkę :)
Według wpisu w tym artykule "A significant difference in live birth rate was found below and above the median progesterone level".
 
Ciocie trzymają kciuki za kupkę :)
Według wpisu w tym artykule "A significant difference in live birth rate was found below and above the median progesterone level".
Tak widziałam dlatego przeczytałam calosc poza streszczeniem :) ale jak mówię jeśli zbyt pobieżnie to dziś siądę znowu, człowiek się uczy całe życie.
Kupka w nocy była, wyciskana, dziecko olewa pomysł dopajania jej wodą… zupełnie jak z moimi kotami - nie ma opcji żeby zeżarły tabletkę 🤣🤣🤣
 
jeszcze chwilka i siku na nocnik da Ci większą radosc niz prezent z diamentami :-) a tymczasem oby szło łatwiej Ance, bo też sie wraz z Tobą meczy.
 
Tak widziałam dlatego przeczytałam calosc poza streszczeniem :) ale jak mówię jeśli zbyt pobieżnie to dziś siądę znowu, człowiek się uczy całe życie.
Kupka w nocy była, wyciskana, dziecko olewa pomysł dopajania jej wodą… zupełnie jak z moimi kotami - nie ma opcji żeby zeżarły tabletkę 🤣🤣🤣
Mi zabroniono podawać dziecku wodę do picia do 6 mca życia. Czy to dobry pomysł z tą wodą?
 
reklama
Do góry