reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Dobra jesteś 🤣🤣ale zakładam ze już wiesz ze Beta na tym etapie od dawna się nie podwaja 🤣🤣 super ze tak ładnie rośniecie, to już niedługo bedzie usg genetyczne!
Spodnie juz nie sa zapinane na guzik. Ja z tych szcxuplych od zawsze osob, więc mi dziwnie, cos z gumką musze kupic :-)
A jak u Ciebie? usg 3 czy 4 d robilas? widac buzkę?
 
reklama
Spodnie juz nie sa zapinane na guzik. Ja z tych szcxuplych od zawsze osob, więc mi dziwnie, cos z gumką musze kupic :-)
A jak u Ciebie? usg 3 czy 4 d robilas? widac buzkę?
Werka44 mozesz napisać ile masz lat ?Obawiam sie ,ze moje transfery nie udają sie ze wzgledu na moj wiek Moja dawczyni mloda
 
A korzystacie z mrożonej komórki czy świeżej ze stymulacją wybranej dawczyni i synchronizacją z jej cyklem?
Teraz będzie procedura na świeżych komórkach. Natomiast synchronizacji z cyklem dawczyni przed transferem nie będzie, ponieważ planuję badania PGT-A.
 
Werka44 mozesz napisać ile masz lat ?Obawiam sie ,ze moje transfery nie udają sie ze wzgledu na moj wiek Moja dawczyni mloda
Wiek przy transferach na AK naprawdę nie ma zbyt wielkiego znaczenia.
Ile nieudanych transferów masz za sobą? Jakie badania masz wykonane? Może diagnostykę trzeba pogłębić?
 
Spodnie juz nie sa zapinane na guzik. Ja z tych szcxuplych od zawsze osob, więc mi dziwnie, cos z gumką musze kupic :-)
A jak u Ciebie? usg 3 czy 4 d robilas? widac buzkę?
Do 3D robiłam 3 podejścia :) raz pokazała tyłek a dwa razy zasłaniała buzie łokciami …
 
Werka44 mozesz napisać ile masz lat ?Obawiam sie ,ze moje transfery nie udają sie ze wzgledu na moj wiek Moja dawczyni mloda
Ja 44, dawcz- 29. Mam tez 20 mg encontronu juz od dlugiego czasu ze wzgledu na NK we krwi. A Ty ile masz lat ?
Z Ak to wiek oszukujemy, wg mnie kluczowe to endo, poziom hormonow i zarodek i to wszystko czeka na jakis magiczny moment by zaskoczyc.
 
U mnie podobne parametry wieku, ja 45, dawczyni 29. Trochę nasz wiek się liczy mimo dawstwa komórek bo im wyższy tym trudniej uzyskać ładne endo ale na szczęście jest trochę opcji żeby je wspomóc. Ja mówił mój dr z Poznania - przede wszystkim skarpetki w ananasy 🤣 i choćbym się z tego nabijała jak każda to o na transfer i na każdą kontrolną wizytę mam właśnie takie 🤣🤣
 
Ja 44, dawcz- 29. Mam tez 20 mg encontronu juz od dlugiego czasu ze wzgledu na NK we krwi. A Ty ile masz lat ?
Z Ak to wiek oszukujemy, wg mnie kluczowe to endo, poziom hormonow i zarodek i to wszystko czeka na jakis magiczny moment by zaskoczyc.
Ja mam 42lata,dawczyni 29 .Tez do każdego transferu mialam steryd.Zarodki podane zdrowe poniewaz badaliśmy
 
reklama
Wiek przy transferach na AK naprawdę nie ma zbyt wielkiego znaczenia.
Ile nieudanych transferów masz za sobą? Jakie badania masz wykonane? Może diagnostykę trzeba pogłębić?
Dwa transfery gdzie beta nie ruszyła i jeden udany ale nastąpiły skurcze i krwawienie przy becie 3tys.Chyba wszystie możiwe badania mialam zlecone i wykonane
 
Do góry