reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Oczywiście że masz rację. U mnie jest o tyle trudniej, ze rodzice zmarli a rodzeństwa nie mam.
Ale idziesz "po swoje" i teraz tylko to się liczy. Czasami z "rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach", także nie można brać za dogmat, że ten który posiada rodziców czy rodzeństwo ma lepiej niż ten, który ich nie posiada. Natomiast gdybyś kiedykolwiek czegoś potrzebowała - daj znać.
 
Ale idziesz "po swoje" i teraz tylko to się liczy. Czasami z "rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciach", także nie można brać za dogmat, że ten który posiada rodziców czy rodzeństwo ma lepiej niż ten, który ich nie posiada. Natomiast gdybyś kiedykolwiek czegoś potrzebowała - daj znać.
Tak, masz rację. Młoda się rusza delikatnie i każde takie odczucie sprawia tyle radości ze natychmiast zapomina się o całym świecie. Dziś mamy wizytę kontrolną, zapytam czy mogę zacząć coś kupować… bo na razie stres zbyt wielki żeby zacząć.
 
Może zwariowałam, ale kupiłam wózek…
A co u Was? Werka44 jak się czujesz? BliskoDo- kiedy wyniki immuno?
Póki co reset na majówce, także wietrzę głowę i popijam Aperola ;)
Poza tym 11 maja mam pierwszą wizytę w Reptofit - rozpoczynamy nową procedurę, także mam nadzieję, że szybko pójdzie. Niektóre badania immunologiczne po ciąży pozamacicznej muszę jeszcze powtórzyć, ale nie spieszę się. Chcę, żeby były wykonane jak najbliżej transferu, a będziemy jeszcze czekać na wyniki PGT-A. Przy sprzyjających okolicznościach transfer najwcześniej w lipcu.
A jak u Ciebie? Jak się czujesz?
 
Póki co reset na majówce, także wietrzę głowę i popijam Aperola ;)
Poza tym 11 maja mam pierwszą wizytę w Reptofit - rozpoczynamy nową procedurę, także mam nadzieję, że szybko pójdzie. Niektóre badania immunologiczne po ciąży pozamacicznej muszę jeszcze powtórzyć, ale nie spieszę się. Chcę, żeby były wykonane jak najbliżej transferu, a będziemy jeszcze czekać na wyniki PGT-A. Przy sprzyjających okolicznościach transfer najwcześniej w lipcu.
A jak u Ciebie? Jak się czujesz?
Do lipca kawał czasu a przynajmniej mi się tak wydaje bo liczę na cc w moje urodziny 27.07 :) a jaki plan w Reprofit? In vitro z KD czy AZ?
 
Hej. Wpadam z dawką dobrych info. 7 tydz i 5 dni i serce bije 170 uderzen ! to się dzieje!
Dzis tez zostałam ofiarą nadmiaru informacji z netu. Sama sobie zafundowalam stresik. Zrobilam betę(59825) i nie wiem po co, ale wrzucilam w kalkulator przyrostow i pokazlo nieprawidlowy z komentarzem , ze zarodek moze sie zle rozwijać. I taki stres pomieszany ze spokojnem, bo ostatnio tez przyrost byl nizszy niz sie spodziewalam w 22 dniu, a obraz usg prawidlowy. Dlatego bedę sobie dawkowac czytanie i bazowac na wizytach lekarskich :-)
Trzymam za Was kciuki!
 
reklama
Hej. Wpadam z dawką dobrych info. 7 tydz i 5 dni i serce bije 170 uderzen ! to się dzieje!
Dzis tez zostałam ofiarą nadmiaru informacji z netu. Sama sobie zafundowalam stresik. Zrobilam betę(59825) i nie wiem po co, ale wrzucilam w kalkulator przyrostow i pokazlo nieprawidlowy z komentarzem , ze zarodek moze sie zle rozwijać. I taki stres pomieszany ze spokojnem, bo ostatnio tez przyrost byl nizszy niz sie spodziewalam w 22 dniu, a obraz usg prawidlowy. Dlatego bedę sobie dawkowac czytanie i bazowac na wizytach lekarskich :-)
Trzymam za Was kciuki!
Dobra jesteś 🤣🤣ale zakładam ze już wiesz ze Beta na tym etapie od dawna się nie podwaja 🤣🤣 super ze tak ładnie rośniecie, to już niedługo bedzie usg genetyczne!
 
Do góry