reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

In vitro 2024 - refundacja

@amusedxxx
Hugs GIF by Planckendael
 
reklama
:(( ściskam najmocniej :(( przepraszam, że dopytuje, jeżeli to nie na miejscu, ale czy to na pewno skreślone? Bo jednak przyrost jest i prog też idzie w górę. Rozmawialiście już z lekarzem?
Konsultacje mamy w poniedziałek. Marny przyrost nie wróży nic dobrego niestety… wiesz z tyłu głowy gdzieś tam pojawia się myśl, że może jednak, może błąd labu, może ktoś się pomylił i w wyniku 1 z przodu nie dodał. Ale wolę podejść do tego na trzeźwo. Będę kontrolować jeszcze betę wiadomo, leków też jeszcze nie odstawiam, natomiast myślę że nie ma co się łudzić 😌
 
Konsultacje mamy w poniedziałek. Marny przyrost nie wróży nic dobrego niestety… wiesz z tyłu głowy gdzieś tam pojawia się myśl, że może jednak, może błąd labu, może ktoś się pomylił i w wyniku 1 z przodu nie dodał. Ale wolę podejść do tego na trzeźwo. Będę kontrolować jeszcze betę wiadomo, leków też jeszcze nie odstawiam, natomiast myślę że nie ma co się łudzić 😌
rozumiem podejście totalnie :( bardzo mi przykro :( jak sie czujesz?
 
Sama też nie wiem co powiedzieć 😌 mam tylko nadzieję, że natura zrobi swoje i wszystko rozwiąże się bez komplikacji.
Ściskam Cię mocno, Twoje podejście mi imponuje, żal wielki do losu, że tak się potoczył i takie okropne wieści w Waszą rocznicę, kiedy powinniście się cieszyć🥺😥 szczerze i od serca mi przykro...nie zasłużyliście na to.
 
Jest mi bardzo smutno, ale z drugiej strony to było parę najszczęśliwszych dni w moim życiu kiedy dowiedzieliśmy się, że się udało i mimo że kropek pozostanie już tylko kropkiem to i tak jesteśmy z mężem wdzięczni i wierzymy że przyjdzie nasza kolej ☺️
bardzo, bardzo mi przykro. Ale najmocniej trzymam kciuki, żeby przyszedł ten moment, w którym się uda!
 
reklama
Do góry