reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

Dziwne żarty ma ten lekarz 😅 Chodziło mu najpewniej o "odświeżenie nasienia" nieważne jakim sposobem- żeby do punkcji było dobre, nie musi to być poprzez seks, może być przez masturbację, jeśli nie czujesz się na siłach. Nie wiem jaki czas od ostatniego wtrysku jest optymalny, ale zapytałam lekarza w poniedziałek na wizycie czy jak ostatni wystrysk u mojego męża był w niedzielę a punkcja jest w środę to czy będzie ok (3 dni)? Odpowiedział, że tak i jest jak najbardziej ok. To u Was będzie tylko 1 dzień odstępu ?

A Wam dziewczyny o jakim okresie abstynencji lekarze mówili, że jest najlepszy przed punkcją? Ja założyłam , że to tak jak przed badaniem nasienia.
Mój mąż miał zalecenie zrzucenia materiału samodzielnie we wtorek, w czwartek punkcja. Seks mieliśmy zakazany ze względu na ryzyko pęknięcia pęcherzyków. Tylko ja już je mocno miałam dojrzałe, bo miały dwa 25 mn
 
reklama
Właśnie mi mąż ostatnie trzy zastrzyki dal, oby to były ostatnie i transfer się udał.
@anyżowa jak się czujesz przed punkcja?
Psychicznie lekki stresik jest , fizycznie mam pełne podbrzusze czuję się wzdęta i opuchnięta od tych hormonów, jajniki bolą od czasu do czasu, chciałabym już mieć ten etap za sobą, ale już prawie.
 
reklama
Do góry