reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
no ogólnie to mam jakieśtam delgliwości ze strony układu trawiennego (ciągle mi się chce pierdzieć i to niekoniecznie przychylnie dla otoczenia 🤣), a nic nie jem dziwnego, więc obwiniam hormony za to 😂
Haha u mnie najgorzej było po punkcji, 4 dni jednak był taki dyskomfort na brzuchu, ciągle uczucie pełności, ale też ciężko to określić jako ból, bardziej taki dyskomfort :D dlatego teraz nie zdecydowałam się na świeży transfer, bo jednak wolałam się zregenerować
 
Haha u mnie najgorzej było po punkcji, 4 dni jednak był taki dyskomfort na brzuchu, ciągle uczucie pełności, ale też ciężko to określić jako ból, bardziej taki dyskomfort :D dlatego teraz nie zdecydowałam się na świeży transfer, bo jednak wolałam się zregenerować
zobaczymy jak będzie u mnie. Teraz mam wrażenie, że już chce zrobić wszystko naraz i mieć za sobą jeśli to możliwe 😂
 
To zakładasz czerwcowe mamy, mam zamiar tam dołączyć i tym razem być do końca, może mi się sprawdzi do 3x sztuka 😅
oj niee, raczej nic nie założę, bo nie wiem jak mi by wyszło siedzenie na wątku, gdzie większość dziewczyn ma ciążę poczęte w pierwszych cyklach starań 😄 to chyba jednak nie dla mnie mimo wszystko :D
Jak będzie wątek to dołączę, ale prowadzenia się nie podejmuję, żeby móc przestać się odzywać kiedy będę mieć potrzebę 😂
Oczywiście jeśli będzie i dane być czerwcową mamą
 
reklama
Do góry