reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
@wrobelmm jak u ciebie idzie stymulacja ? :)
U mnie wieści zupełnie bez zmian - endometrium cieniutkie, a pęcherzyki małe. Stymulacja nic nie dała. Na 21.08 jestem umówiona na prp i zobaczymy jak się ta sytuacja potoczy dalej.

Dzisiaj idziemy wytańczyć sukcesy minionego tygodnia na 18-stce kuzyna - pierwszy raz od dłuższego czasu planuje spożywać większe ilości alkoholu, więc trzymajcie kciuki, żebym się nie poskładała po pierwszym kieliszku 😅
 
To trochę dodałyście mi otuchy, bo mi po punkcji lekarz powiedział, że taki słaby wynik stymulacji może pokazywać, że owulację mialam wcześniej pojedynczą ale faktycznie oocytów mogło nie być i dlatego nie dochodziło do ciąży. I trochę się podłamałam tym. Do tej pory bardziej prawdopodobne było dla mnie że jajowód jest drożny ale niefunkcjonalny. Ale jeśli tak jak mówicie, sama stymulacja też ma wpływ na to czy są puste pęcherzyki lub nie to może nie wszystko leży po mojej stronie.
Teraz pozostaje czekanie na te 2 moje kropki, oby rosły ładnie i nie padły🤞🏻
Głowa do góry, wiem że nie takiego wyniku się spodziewałaś, ale jeszcze nie wszystko stracone. Wierzę ze zrobiłaś wszystko żeby zmaksymalizować szanse. Ale niestety ta pierwsza procedura jest trochę na ślepo. Może na inne leki organizm inaczej by zareagował a czasami cykl cyklowi nie równy i nawet przy tych samych dawkach leków wyniki są diametralnie inne. Trzymam kciuki za te dwa kropki!
 
reklama
Do góry