reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Zrzutka na pozwanie ministra Czarnka oraz twórców podręcznika do HiT (Historia i Teraźniejszość) za stygmatyzowanie dzieci z in vitro​

Dziewczyny, słyszałyście o organizowanej zrzutce na pozew jak powyżej??? Udostępniam link. Szczegóły w treści zrzutki.

 
reklama
Dziewczynki. Jutro miałam jechać na wizytę przedtransferową. Już miałam argumenty przygotowane żeby przekonać moja gin do transferu 2 zarodków, podyskutować na jakim cyklu będzie transfer, podpisać zgody z mężem- ale wizytę odwołałam...
Właśnie odebrałam betę HCG z krwi - pozytywna... Miejmy nadzieję, że do 5 razy sztuka 🙈❤️ Jeszcze za wcześnie żeby się cieszyć bo wiem z doświadczenia jak może byc ...ale udało się tak szybko że nie mogę w to uwierzyć 🙈🙉🙊
 
@Strusio85 , jak Ty szybko po tych szczepieniach zachodzisz w ciążę to dla mnie szok ! 😱 moje gratulacje ! Trzymamy zatem kciuki za tego kropka, ktory niespodziewanie sie zadomowił!

Ściągnęłam Cie myślami, chciałam dziś napisać i spytac, co u Ciebie słychać 😊
 
@Strusio85 , jak Ty szybko po tych szczepieniach zachodzisz w ciążę to dla mnie szok ! 😱 moje gratulacje ! Trzymamy zatem kciuki za tego kropka, ktory niespodziewanie sie zadomowił!

Ściągnęłam Cie myślami, chciałam dziś napisać i spytac, co u Ciebie słychać 😊
Dziękuję kochana 😘Ja sama jestem w szoku.. to drugi miesiąc starań po poronieniu 😮...i druga ciąża naturalna w przeciągu pół roku 😮... Jestem pewna, że to dzięki szczepieniom ❤️ co ja bym bez tego Paśnika zrobiła 🙈 ...
 
Dziewczynki. Jutro miałam jechać na wizytę przedtransferową. Już miałam argumenty przygotowane żeby przekonać moja gin do transferu 2 zarodków, podyskutować na jakim cyklu będzie transfer, podpisać zgody z mężem- ale wizytę odwołałam...
Właśnie odebrałam betę HCG z krwi - pozytywna... Miejmy nadzieję, że do 5 razy sztuka 🙈❤️ Jeszcze za wcześnie żeby się cieszyć bo wiem z doświadczenia jak może byc ...ale udało się tak szybko że nie mogę w to uwierzyć 🙈🙉🙊
Jaką masz betę? Który dzień cyklu?
 
reklama
Do góry