reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

@Stokrotkaaa , dobrze, że zrobiłaś te komórki NK! Spokojnie ze wszystkim wyrobią, będziesz miała obserwacje cyklu, pewnie jak wyłapią owulację to od razu wyznacza Ci termin i transferu i wlewu. Wlew chyba się robi dzień przed transferem, ale nie mam pewności. Dobrze rozumiem, że podchodzisz do transferu już z kolejnym cyklem?
Tak, czekam na miesiączkę która powinna sie pojawić w ciągi kilku dni i to bedzie cykl z transferem :) tylko mam mieć dwa wlewy przed transferem a kaza mi przyjść 10-11 dzień cyklu przy czym ja owulacje ok. 14 dnia (wiec transfer pewnie koło 17). To nie wiem czy na pewno zdążą z wszystkim 😬
 
reklama
Powiem Ci szczerze,że takich objawów zapalenia nigdy nie miałam. Skontaktuj się, kochana, koniecznie z lekarzem
Kochana....ja myślałam wczoraj że zawału dostanę. Mocz był coraz czerwienszy/ podkręcony . Pojawiły się małe skrzepy krwi w nim😮😔...pojechaliśmy do szpitala ale były takie kolejki, że zrezygnowałam...nie umieram więc wolałam wrócić i załatwić sprawę prywatnie. Będę szukać USG. Badania moczu po furaginie na razie nie mogę zrobić bo wyjdzie wynik zakłamany. Co ciekawe...mocz po szpitalu jest już normalny ,( żółty i bez skrzepów).. gorączki nie mam, nawet specjalnie parcia na pęcherz też już nie ma . Muszę to wszystko jednak sprawdzić bo to co się stało normalne na pewno nie jest 😬zrobiłam aż fotkę moczu bo czegoś takiego nie widziałam 😐😐😐
 
Kochana....ja myślałam wczoraj że zawału dostanę. Mocz był coraz czerwienszy/ podkręcony . Pojawiły się małe skrzepy krwi w nim😮😔...pojechaliśmy do szpitala ale były takie kolejki, że zrezygnowałam...nie umieram więc wolałam wrócić i załatwić sprawę prywatnie. Będę szukać USG. Badania moczu po furaginie na razie nie mogę zrobić bo wyjdzie wynik zakłamany. Co ciekawe...mocz po szpitalu jest już normalny ,( żółty i bez skrzepów).. gorączki nie mam, nawet specjalnie parcia na pęcherz też już nie ma . Muszę to wszystko jednak sprawdzić bo to co się stało normalne na pewno nie jest 😬zrobiłam aż fotkę moczu bo czegoś takiego nie widziałam 😐😐😐
Czekamy na to co powie lekarz
 
Kochana....ja myślałam wczoraj że zawału dostanę. Mocz był coraz czerwienszy/ podkręcony . Pojawiły się małe skrzepy krwi w nim😮😔...pojechaliśmy do szpitala ale były takie kolejki, że zrezygnowałam...nie umieram więc wolałam wrócić i załatwić sprawę prywatnie. Będę szukać USG. Badania moczu po furaginie na razie nie mogę zrobić bo wyjdzie wynik zakłamany. Co ciekawe...mocz po szpitalu jest już normalny ,( żółty i bez skrzepów).. gorączki nie mam, nawet specjalnie parcia na pęcherz też już nie ma . Muszę to wszystko jednak sprawdzić bo to co się stało normalne na pewno nie jest 😬zrobiłam aż fotkę moczu bo czegoś takiego nie widziałam 😐😐😐
Ja tak raz w życiu miałam. Ostre zapalenie pęcherza moze spowodować krew w moczu. A ze masz zapalenie pęcherza to zapewne ciagle to. Mi wtedy standardowo furagina pomogła.
 
Dziewczynki. Byłam na usg. Wszystko w porządku. Nerki bez zmian, nawet pęcherz jest bez zmian. Lekarz powiedział, że musiałam mocno przeziębić pwcherz. Kazał brać furagine jeszcze kilka dni...ufff ..AleZ ulga ❤️
 
reklama
Dziewczyny zwalniam termin na 19.08 u doc Paśnika w Łodzi. Może któraś chce ten termin? Pierwsza wizyta u doc jest stacjonarna kolejne online. Piszcie proszę na priv jak coś
 
Do góry