reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Progesteronem jestem obstawiona bo transfer sztuczny;) nio zostaje mi tylko czekać ehhh
Z tym progesteronem różnie jest. Ja na cyklu sztucznym też byłam mega obstawiona a i tak był za mały i miałam plamienia i z badań też niski wychodził. I po dołożeniu drugiego zastrzyku dopiero było ok. A wcześniej brałam jeden zastrzyk. Dwa razy dopochwowo. I 4 razy pod język.
 
reklama
Progesteronem jestem obstawiona bo transfer sztuczny;) nio zostaje mi tylko czekać ehhh
Przy sztucznym tym bardziej dobrze kontrolować poziom proga, bo organizm sam go nie wytwarza. Leki różnie są przez dany organizm przyswajane, czasem okazuje się, że dawki są za małe i dla spokoju lepiej coś dorzucić.
 
No widzisz ja zawsze brałam vivomixx a będąc w ciąży przerwałam bo myslalam ze może szkodzić. Cała ciążę męczę się z zaparciami 🙊🙈 dopytam teraz na wizycie czy mogę zacząć coś brać bo ostatnie czasy masakra
 
reklama
No widzisz ja zawsze brałam vivomixx a będąc w ciąży przerwałam bo myslalam ze może szkodzić. Cała ciążę męczę się z zaparciami 🙊🙈 dopytam teraz na wizycie czy mogę zacząć coś brać bo ostatnie czasy masakra
Przerwałas bez konsultacji z lekarzem ? Szkoda ...no mi z zaparciami chyba pomaga właśnie bo nie mam jakichś mocnych. Może warto wrócić do probiotyków. Dopytaj lekarza ale jestem pewna , że nie zaszkodzą a wręcz pomogą 🙂
 
Do góry