reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imionka dla Naszych POCIECH :)

Mi sie podobaja takie proste imionka zadne tam wymyslne,dla chlopca np Adaś ,Czaruś,Sebastian albo Kacper z dziewczyka trudniej moze Milenka,Karolinka ,Ppatrycja jeszcze mi sie bardzo podoba ale to co mi sie podoba to sie niepodoba mojemu narzeczonemu czyli tatusiowi,zaciete boje mnie czekaja trzeba bendzie isc na kompromis ,i pewnie to niebendzie takie imie jakie tu podalam,a moze jednak...
 
reklama
Anula no sąsiadka stawia na unikalność:-) Tak myślę dalej nad tą Sarą...podoba mi się, mojemu Mężowi również;-)
Ale wczoraj na usg lekarz powiedział nam, że na 70% będzie syneczek, więc oby tak było to nie będzie problemu z imieniem:-D
Lekarz razem z moim Mężuniem śmiali się ze mnie jak pytałam czy Diduś ma 4 kończyny i jedną głowę...hahahah:-D Na szczęście nie jest małym potworkiem i ma wszystko na swoim miejscu:-D
 
Anulka ale zawsze zostaje te 30%..niby mało, ale jednak:-D Nieważne...ufam lekarzowi...i silnie wierze, że to co mówił jest prawdą;-) Najważniejsze, że Diduś jest zdrowiutki i w całości...hihihi;-) Trzymam kciuki, żeby i Wasze Dzieciątka były zdrowiutkie i Wy oczywiście też Kochane:*;-)
 
hmmm u nas będzie Stanisław jeśli będzie chłopczyk, to imię zaklepane było odkąd zaczęły się rozmowy o dzieciach i tu problemu nie ma. gorzej z dziewczynką zawsze chciałam mieć Hanię, ale mój mąż ma uraz do tego imienia i stanęło na Zosi, ale nieopatrznie pochwaliliśmy się u znajomych naszym pomysłem i Zosia została skradziona :wściekła/y:niby nic ale jest miesiąc różnicy między naszymi maluszkami więc dwie Zośki w towarzystwie odpadają. teraz mamy problem bo do żadnego konsensusu dojść nie możemy. na szczęscie na usg pani coś mówiła o chłopcu, więc zobaczymy może niepotrzebnie się złoszczę ;-)
 
Dzieczyny dziękuję za pocieszenie i miłe słowa:-) Jutro idziemy na USG i zobaczymy czy będzie Milenka czy Szymonek:-)

Teśka Patrycja ładne imię hehe,

Jeśli chodzi i Sarę to moja sąsiadka tak nazwała swoją córkę, po 2 miesiącach chyba dostali psa i nazwali ją SARA!!!!!!!!!! wyobrażacie to sobie??!! mają córkę i sukę o tym samym imieniu... MASAKRA!!

Foczusia gratuluje synka:-) problem z głowy:-)
 
Patrycjaa sąsiadów trzeba odesłać na przymusowe leczenie w zakładzie zamkniętym..hahaha:-D Boziu....skąd się biorą tacy ludzie:-D
Dziękuję za gratulacje..oby te 70% coś znaczyło i żeby był ten syneczek upragniony;-)
 
reklama
Ja juz mam potwierdzona plec i bedzie synek wiec nasze imiona wybralismy w sumie uz od poczatku bedzie Oliver, Roy

drugie imie bedzie mial po ojcu mojego meza ktory umarl 17 lat temu
 
Do góry