reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona marcowych dzieci 2017

A ja z nudów zapytam :p :
Jakie wam sie bardziej podoba z 2 typów do każdej płci :
Dz: Nina / Ina
Ch: Patryk/ Mateusz
 
reklama
My jeżeli bedzie chłopczyk to damy na imię właśnie Mateusz :) bardzo mi się to imię podoba.
A jak będzie dziewczynka to będzie Natalia...
Ale to wszystko jeszcze sprawa otwarta ;)
 
Lilija mi sie Patryk podoba, Nina tez ładnie. Ina też :) mi sie podoba jeszcze Inga ;)

U nas dziewczynka bedzie Pola, jak chłopiec to mamy juz listę :) mi sie Kazik podoba ale mój R mówi ze chyba mi na głowę padło... Moze Igor, Ignacy albo Nikodem, Jaś..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Lilija mi sie Patryk podoba, Nina tez ładnie. Ina też :) mi sie podoba jeszcze Inga ;)

U nas dziewczynka bedzie Pola, jak chłopiec to mamy juz listę :) mi sie Kazik podoba ale mój R mówi ze chyba mi na głowę padło... Moze Igor, Ignacy albo Nikodem, Jaś..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez bedziemy miec Pole jesli bedzie dziewczynka [emoji1]

 
A ja z nudów zapytam :p :
Jakie wam sie bardziej podoba z 2 typów do każdej płci :
Dz: Nina / Ina
Ch: Patryk/ Mateusz
U nas dla chłopczyka mamy jak na razie wybrane właśnie imię Mateusz. A z tych dwóch dla dziewczynki ładniejsze Nina.
A my dla dziewczynki mamy jak na razie Emilka, Zuzia i Natalka. Chociaż mężowi to ostatnie się nie podoba. Co do zuzi to było wybrane przy pierwszej ciąży ale okazało się że chlopak będzie. Teraz wolałabym Emilke bo zuziek jest bardzo bardzo dużo.
 
U nas dla chłopczyka mamy jak na razie wybrane właśnie imię Mateusz. A z tych dwóch dla dziewczynki ładniejsze Nina.
A my dla dziewczynki mamy jak na razie Emilka, Zuzia i Natalka. Chociaż mężowi to ostatnie się nie podoba. Co do zuzi to było wybrane przy pierwszej ciąży ale okazało się że chlopak będzie. Teraz wolałabym Emilke bo zuziek jest bardzo bardzo dużo.
Mi sie Emilka strasznie podoba, ale mezowi jak narazie nie wiec stanęło na Poli

 
reklama
Do góry