reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ImIoNa Girls&Boys

:):)
no tak kolejny dylemat-imię :)
U mnie też były zdania podzielone, bo mi podobają się inne i mojemu partnerowi też inne, dla mnie nie do zaakceptowania hehe więc, dzięki naszym znajomym, którzy mnie poparli i rodzince będzie POLA :)
Jakoś mi się tak spodobało, tylko drugiego to bym najchętniej nie dawała, bo nic mi się jakoś szczególnie nie podoba, a po babciach to niezbyt by to pasowało, ja sama mam po babci-Helena i całe życie mnie prześladuje ;p;p ale chyba w dzisiejszych czasach brak drugiego imienia to nic strasznego??
 
reklama
widzę, że imiona na topie, bo wybór juz bliski.
ja tez tam pikole ile będzie Natalek ja będę mieć Natalke i już.
w mojej klasie były 3 Kasie i prawie każda moja kumpela to Kasia, ale każda wyjatkowa, więc tak na prawdę nadajemy imie takie zeby nam sie podobało, xle nie kojarzyło i dziecku kuku nie zrobiło.

właśnie, a nadajecie dwa imiona ?????

Nefi,

U nas w rodzinach tradycja na nadawanie dwóch imion, niunia pierwsze będzie miała Weronika, drugie jeszcze myślimy.
 
A mi to wsio czy będzie drugie imię czy nie. Ja sama posiadam dwa, mój luby też ale czy mały będzie miał, nie wiem. Kiedyś P luźno rzucił że damy na drugię Waldemar ( po moim tacie i ulubionym pisarzu mojego Piotrka) ale czy tak będzie to się okaże
 
Mini :blink:

vill- a coz to za imie Adelinda??? w zyciu takiego nie slyszalam, ale ładne! Rafal moze byc, ale dla mnie jak juz na R to bardziej przemawia; Robert, super; Robus, Robercik no i na R po tatusiu ;-) takie ładne imie, a tak rzadko teraz spotykane, chociaz jedni znajomi maja takiego 5 latka, swietny chlopczyk!

Adelinda to imie mojej babci, która zmarła,jak miałam 6 lat - anioł, nie kobieta. Przy okazji Mieczysław miała na imię dziadek M, który też zmarł jak M był szkrabem - taki ukłon w strone pamięci o przodkach...

Robert nie najgorsze, ale tak ma na imię syn mojej dalszej kuzynki, którą rozważamy na chrzestną, więc niekoniecznie.... Poza tym z jednym Robertem mam w życiu nie za dobre skojarzenia, więc chyba jednak nie...

Kiedyś, kiedyś podobało mi się jeszcze Renard - nie wiem nawet gdzie to wyczytałam, ale już mi przeszło ;-)
 
Hmmm u nas Mała Żaba ma Jagoda Maria <w sumie dałam drugie bo nasz ksiądz na pewno stwierdziłby że nie ma św.Jagody a do chrztu takowe musi być....>
a terasz chcemy Bartosza niby...nie wiem co z drugim..Jak jest Jagoda Maria to będzie Bartosz Józef <albo Adam>
w ogóle ostatnio wpadliśmy na pomysł,żeby może dać młodemu imię po tatusiu... a nie wiemy jeszcze hehe
 
reklama
Do góry