reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych styczniowych maluszków :)

reklama
Moj Dawid wie ze braciszek urodzi sie jak bedzie zimna :-) A na drugie ma Sylwester bo urodzil sie w Sylwestra a drugiemu chcialabym dac drugie po tacie Tomasz,ale nie wiem jeszcze.
 
A ja wczoraj chyba zostałam przegłosowana;-) Dzwoniła moja mama i pytała m.in. czy już wybraliśmy imię dla malutkiej:) Boi się chyba, że damy jakieś, które dla nich będzie dziwne:) Powiedziałam że na 100% jeszcze nie jesteśmy pewni ale m mnie molestuje żeby była Julia, ja też coraz bardziej się przekonuję i pewnie na tym zostanie;-) Jak mama to usłyszała to od razu "Julcia, jak ładnie, Julcia jak najbardziej może być";-) Hihi i teraz już pewnie faktycznie tak będzie, m mnie przegadał że nie mam się co sugerować tym że znam jakąś niefajną Julię bo to jest nasze dziecko, całkiem inna osoba i patrząc na naszą córeczkę ani razu nie pomyślę o tej nielubianej, tym bardziej że już z nią raczej kontaktu nigdy mieć nie będę. No i w sumie podejście ma do tego fajne, coś w tym może jest;-) Jeszcze bardziej niż Jula podoba mi się Maja, ale to niestety nie pasuje do nazwiska więc odpada:-( A mama mówiła by zostawić sobie podwójne:-D
Kuzynowi miesiąc przed nami też ma się urodzić dziewczynka i będzie Helenka, tak jak miała nasza babcia:) Jakoś takie miałam przeczucie jeszcze zanim się dowiedziałam, więc może faktycznie coś takiego jak intuicja u mnie istnieje i niekiedy się uruchamia;-)
 
U nas już nie ma innej opcji -Zośka i koniec,ja wyskakuję dziś "może Maja?"to szybko mąż uciął że i tak będzie Zosia:-D(ja dała bym inne imię ale to jego ukochana upragniona córeczka i w sumie odkąd się znamy to jest mowa "Zosia",więc niech już ma i tak zapisze Zosię to se moge pogadać:-D)
 
Jaguś Julia to bardzo ładne imie...coprawda ja jestem troszke zrażona tym że na placu zabaw I wszędzie wokół same Julki..ale najważniejsze ze to Wasz wybór:tak::tak:


Milusia mi się Zosia bardzo podoba..nie wiem czy oglądasz "Ja to mam szczęście"..tam mają córeczke Zosię ...Zochę...cudna:)

U nas juz na 100% będzie Tymon...wszyscy juz wiedza...tym którym sie nie podobało się przkonali...ja juz do Maluszka mówie Tymcio..Tymek...I tak będzie:tak::tak::tak:
 
Ikasia też trochę o tym na początku myślałam, ale w sumie stwierdziliśmy, że skoro nam się podoba to nie ma co się tym sugerować:)
 
Ależ ja mam z tym moim cyrki jeśli chodzi o imię :) Dobrze, że ciąża nie trwa jak u słonia 3 lata bo byśmy chyba przerobili cała księgę imion.
O chłopcu już nie myśli (bo jak będzie to będzie Kacperek), ale za to dla dziewczynki imiona wciąż wymyśla.
Pisałam Wam kiedyś jakie były na początku? Abigeil, Samanta, Naomi... heh... dobrze, że przestawił się na Monikę. I dość długo przy niej trwał. Póki nie stwierdził, że przestało mu się podobać. Potem była Natalka.
A teraz... no, mam nadzieję, że już ostatnia propozycja... Oliwia :)
A teraz najlepsze. M zabił mnie pytaniem o pisownię, pięknie się pomylił - jak pisana Oliwia, przez "w" czy przez "i" :D Myślałam, że padnę.
 
reklama
Dalia, najważniejsze żeby się Wam podobało imię :) Mi ono jakoś nie pasuje. No nie mogłam się przekonać. Ale może dlatego, że ja jestem chowana w rodzinie gdzie jest dużo starych imion. Balbina, Baltazar, Michalina. :) I jakoś takie imiona są mi bliższe sercu. A Oliwka jest "ukłonem" w stronę mojego M, bo on miał wybierać imię dla córki :) Chociaż na samym początku wzdrygałam się na dźwięk tego imienia, teraz jest dla mnie ok. Może nie zachwyca mnie tak jak Tośka, ale pozwolę mu tak nazwać naszą córkę :)
 
Do góry