reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych lipcowych szkrabów

Ala jest bardzo ładne...

Zuzia pasuje do małej dziewczynki nie widzę dziewczyny dwadzieścia parę lat Jako Zuzia. Znam taka ta wZuzia i Zuzia. Zuzanna to tak poważnie...


cd9bkw7ipg9p1hdb.png
Ale dziewczyna ok 20stki to jest Zuza jak dla mnie super:) mała może być Zusia lub Zuzanka, a dorosła zUZANNA
u nas na Ole był boom jakieś 7lat temu co rusz to jest Ola, no i na dwudziestolatkę to żadko kiedy mówi się Ola, raczej spotyka się ŻE Olka:(
Cotaz bardziej mi sie Adrianna podoba hmm jeszcze Kaline wymuslilam teraz
Oba ładne:)
 
reklama
Madziolina ja bym stawiala na Maje :)

Z Aleksandra jest tak ze tylko w dokumentach bedzie widnialo to imię, wszyscy będą mowic Ola.. moja siostrzenica jest Aleksandra, nawet nauczyciele mowia Ola do Niej :)
 
Helo, juz droga eliminacji pozostalo nam pare imion i moze pomozecie?
Anna, Alicja, Ada, Zuza, Maja, Aleksandra. Kolejnosc wpisania dowolna z mojej strony. Tylko zanim napiszecie ktore najbardziej Wam sie podobaja to wezcie pod uwage zdrobnienia itp

Kompletnie nie moje typy imion:) Ale mi sie ostatecznie Ada podoba, może dlatego, że nie znam żadnej ;)))
Moja babcia chciała, żebym córkę Ania nazwała po prababci, ale nie, za dużo ich znam.
 
No u mnie była Karolina, Weronika, Wiktoria, Łucja, Amelia, Laura (to syn chciał).
Na razie jest Wiktoria, ale może się jeszcze odmieni;)
Chociaż w sumie Zuzia mi się podoba, ale mam koleżankę Zuzkę (50 lat) i faktycznie dziwnie to imię brzmi dla niej.
 
reklama
Do góry