reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

reklama
U nas cały czas konsekwentnie jest Aleksander :-) Chociaż w zasadzie mówimy o nim Olo. Jakby się jednak wydarzyła jakimś cudem dziewucha, to byłaby Rozalia :)
 
madziakm ty tam uważaj na te imię jak mąż pójdzie wpisać, mój chciał Amelce wpisać Inez :O
Mało brakowało ale się bał, że go zabije :D :D

Jeszcze mamy w drodze Lilkę

No muszę być czujna ;-)
Liliankę już sobie odpuściłam, mimo że to mój faworyt, nie ma szans żeby mąż się zgodził :-(

Madzikm, ale Emilka ładne(

No złe nie jest, ale jak już kiedyś pisałam teściowej się podoba, więc mówię nie dla zasady :-D
 
Madzikm, ale Emilka ładne!:):)

Dagmar, dobrze pamiętam że Twoja będzie Łucja Laura? Jeśli przekręciłam to przepraszam. Łucja mi się bardzo podobało, ale mężowi nie;(

Wyszło na to, że to jedyne imię które pasuje i mężowi i mnie. W sumie od zawsze nam się podobało ale jakoś przekonanie do tego "Lusia" przyszło z wiekiem :)
Nie będzie :(
Miała być Łucja Laura ale chyba będzie Łucja Grażyna :(
No masakra, przez gardło mi to nie przejdzie :(

Dagmar Twoja Łucja to chociaż na drugie powinna mieć Wiktoria bo to podobno oznacza ZWYCIĘSTWO :-D:-D:-D Więc jak dla niej idealne ;-):-):tak:

Wiktor mi się podoba a Wiktoria nie, tzn Wiktoria mi się w sumie podoba, ale skrót "wiki" mnie dobija :D

No muszę być czujna ;-)
Liliankę już sobie odpuściłam, mimo że to mój faworyt, nie ma szans żeby mąż się zgodził :-(



No złe nie jest, ale jak już kiedyś pisałam teściowej się podoba, więc mówię nie dla zasady :-D

Hahaha zamieniasz się w mojego męża "nie" to jego ulubiona odpowiedź na moje propozycje :D
 
Grazyna to mi sie chyba juz do konca zycia bedzie kojarzyc z lektura szkolna ;) Dagmar, skoro Ci sie nie podoba, to dlaczego tak wlasnie chcecie dac? Lucja Laura tak ladnie pasuje!
 
Grazyna to mi sie chyba juz do konca zycia bedzie kojarzyc z lektura szkolna ;) Dagmar, skoro Ci sie nie podoba, to dlaczego tak wlasnie chcecie dac? Lucja Laura tak ladnie pasuje!


buuuu po teściowej :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
wpadłam we własną pułapkę dając imiona po dziadkach- teraz jej kolej :baffled::baffled:
 
Aaaaaa, no to faktycznie klops... U nas jak jeszcze nie bylo wiadomo co sie urodzi, maz probowal forsowac zeby corka miala na drugie po jego babci, szczerze mowiac nie przypominam sobie teraz jak, ale pamietam ze okropnie, wiec cale szczescie ze bedzie chlopak ;)
 
reklama
Ja osobiście też bym nie dała moja przyszła teściówka też ma tak na imię , .
dagmar a na drugie tak dać nie możesz a na pierwsze jak tobie się podoba

no właśnie tak jest, Łucja nam się podoba (ja z tych co nie cierpią tych wszystkich jessic, nicoli itp.) ale teściowa ma Grażyna :( No masakra
 
Do góry