reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

no mi tez Kasie sie zle kojarza- same wredne kolezanki :-(
Ja mam na imie Magdalena- tez zadna z Was tak nie chce, a to przeciez imie takie zwykle, hehe

My nazwiemy Michal :-)
 
reklama
Oj będzie problem z tym imieniem bo nic nam się wpólnie nie podoba. Mnie po usg upięła się Lilianna, ale gdzie tam, mąż nawet słyszeć nie chce:wściekła/y::wściekła/y:

A co do Kasiek, to moja najlepsza psiapsióła to Kasia, no ale parę znam co wredne są, a szczególnie moja ex wspólokatorka z czasów studiów, która wyniosła się z mieszkania bez słowa powiadomienia podczas gdy ja byłam w pracy i zostawiła mnie ze wszystkimi rachunkami do zapłacenia, tak że choć imię lubię to jakoś nie dałabym córce tak.
 
Ostatnia edycja:
U nas nadal trwaja dyskusje. Jednak ten Ignas mnie jakos do konca nie przekonuje. Teraz stanelo na razie na Antosiu ktory podoba mi sie zdecydowanie bardziej ale nie bralismy go pod uwage bo chcielismy zeby corka miala na imie Antosia. Ale wczoraj maz stwierdzil ze w sumie moze byc Antos a jak kolejna bedzie dziewczynka to cos wymyslimy bo z dziewczynkami prosciej. Nawet rzucil swoja propozycje ze zamiast Tosi moze byc Lenka. Mnie sie Lena podoba wiec jak cos to sie przy kolejnym dziecku dogadamy. Wiec na dzien dzisiejszy obstawiam Antosia. Ciekawe czy mi sie jeszcze zmieni. No chyba ze okaze sie pomylka i jednak bedzie dzifewczynka.
 
niciaa Nina i Pola to super duet :D miałam świetną kumpelę Polę, niestety wyjechała do stanów ;(

madzikm76 u nas będzie Lilianna :) ewentualnie Lila bo i tak zamierzamy do niej mówic Lilka, powiedz mężowi, że się nie zna i tyle :p Bo to piękne imię ;)
 
My mamy Filipa....a w brzunio zamieszkuje Laura. Tak uzgodniliśmy z mężem i tak oboje wołamy do "brzunia":-D Bardzo podoba mi się to imię ale za Boga nie wiem jak je zdrobnić...podpowiecie.....:confused:
 
Cześć :-) My niby wybraliśmy Dominik, ale ja nadal szukam i myśle sobie może Borys, Kajetan albo Wiktor :-) dla dziewczynki miałam od razu tylko pozostało mi przekonanie mężulka bo za bardzo nie chciał Rozalindy ale może jak będzie druga dzidzia (jak będzie) to będzie dziewczynka. :-)
 
Lusia śliczne zdrobnienie! Bardzo mi się podoba.

A u nas codzienne dyskusje na temat imienia, dzisiaj synuś stwierdził że nasz dzidziuś nie będzie miał imienia i się rozpłakał. Jeszcze nigdy nie miałam takiego dylematu... dla córci prościzna Hania Irena aleee ma być synuś i co? Nic nam się nie podoba, ostatnio skończyło się na Hubercie ale mąż nosem kręci a synkowi się podoba. Ajjj dobrze jeszcze trochę czasu zostało..
 
reklama
madziolina - Michaś mi się też podoba, ale mój coś nie chciał nawet o tym imieniu słyszeć.

madzik - Liliana - śliczne imię :-)

kaszmirel - ja też mam w domu Filipka :-) No i Nadusię. A forma skrócona od Laury, to np Lauruś, Larcia :-)

balbiś - mój na Borysa nie chciał się zgodzić, a pozostałe imiona mamy już w bliskiej rodzinie.

dagmar - Łucja - słodko i niespotykanie

ancona - na pewno coś w końcu wymyślicie ;-)
 
Do góry