reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych dzieciaczków

Mój znajomy nazwał swojego synka Wawrzyniec :-) a jego żona do dziś myśli, że mają Bartusia.
Faceci potrafią namieszać więc jeśli macie w tej kwestii spór to może lepiej osobiście się wybrać do urzędu ;-)
My na brzucha mówimy Jadzia ;-) A gdy nie byłam jeszcze w ciąży to byłam pewna, że córa będzie Florentyna.
 
reklama
Super propozyje imion dla dzieci, wiele mi się podoba :)
U nas jak przyjdzie co do czego to chyba po raz pierwszy się porządnie pokłócimy :wściekła/y:

Ja od wielu, wielu lat marzę o imieniu dla chłoca Nataniel - byłby Nataniel Adam - o czym mąż nie chce nawet słyszeć:no:
Dla dziewczynki podoba mi się Kaja Maria - tylko w Irlandii wszyscy by ją Kadża nazywali, coby mnie doprowadziło do pasji, ale oczywiście mężowi się nie podoba tak samo ja Zoja (pisane ew przez "y"),
Ostatnio wpadła mi do głowy Emma - ale narazie się wstrzymuję z podsuwaniem pomysłów mężowi coby się nie denerwować :tak:

U nas też wojny imienne od 4 mieś :)

Mój znajomy nazwał swojego synka Wawrzyniec :-) a jego żona do dziś myśli, że mają Bartusia.
Faceci potrafią namieszać więc jeśli macie w tej kwestii spór to może lepiej osobiście się wybrać do urzędu ;-)
My na brzucha mówimy Jadzia ;-) A gdy nie byłam jeszcze w ciąży to byłam pewna, że córa będzie Florentyna.

Jak to myśli, nie widziała aktu???

Ja jeszcze 5 mieś temu się darłam, że jakbym teraz miała Amelkę to byłaby Florka :)
a jak się dowiedziałam o ciąży to mi przeszło :O
 
MadzikM- Nataniel super, też sie zastanawialam ale polskiego zdrobninia nie umiem wymyślić. No i Emma też super ale jeszcze raz u nas odpada , pewnie gdybym nadal mieszkala w Uk to wybrałabym te imona bez namyslu.
 
Dagmar piekne imiona wybraliscie! :)

MadzikM, mi sie Emma bardzo podoba, trzymam kciuki zebyscie znalezli kompromis ;)

U nas tak jak pierwotnie planowalismy bedzie Oskar Jacek, po dziadku meza i moim Tacie :)
 
Ostatnia edycja:
Leon, Aleksander, Wiktor, Kajetan, Tomasz, Julian, Witold, Franciszek, Ksawery, Fryderyk, Bruno, Joachim, Adrian, Nikodem, Konstanty. I tyle póki co ;) Staramy się sukcesywnie wykreślać, jak dotąd wypadły Mieszko, Beniamin i Roch. Aczkolwiek i dużo za dużo pozostało i dochodzą nowe.
Przynajmniej ustaliliśmy, że w razie psikusa, córkę nazwiemy Rozalia. Jak powiedziałam mężowi, że można zdrabniać Frózia, to stwierdził że jest tak bardzo śmieszne, że chętnie nazwie tak dziecko... nie trafisz za takim :confused:

Mój chrześniak ma na imię Mieszko a ja na niego zdrobniale mówię Misza :-)

Ja dla chłopca ciągle mam problem z imieniem. Jak na razie mamy Dominik, Borys, Wiktor. Najlepsze że dla dziewczynki miałam już imię jedno i tak by zostało - Rozalia- mojej siostry przyjaciółka ma Rozalkę i od razu się zakochałam w tym imieniu :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój chrześniak ma na imię Mieszko a ja na niego zdrobniale mówię Misza :-)

Ja dla chłopca ciągle mam problem z imieniem. Jak na razie mamy Dominik, Borys, Wiktor. Najlepsze że dla dziewczynki miałam już imię jedno i tak by zostało - Rozalia- mojej siostry przyjaciółka ma Rozalkę i od razu się zakochałam w tym imieniu :-)

Rozalią miał być Kajetan :)
 
Do góry