reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla dzieci

Albo Fryderyk. Moja kuzynka tak nazwala synka ale jeszcze Frycusian zadnego nie spotkalam.
U nas Konstatnty albo Nikodem zaczyna sie klarowac. Mezowi Nikos sie zaczal bardziej podobac, mi ciutke mniej. A Maks powiedzial, ze Kostek Konstanty brzmi brzydko wiec w sumie nadal dzidzia bezimienna.
Tesciowa probuje wcisnac Maciusia, ale miala kota Macka. Bez oka z polowa ogona, paskudnego gnojka ale cholernie go kochalam.
 
reklama
U nas z synem łatwo poszlo, jakos od razu wiedzielismy, ze bedzie Łukasz.
A z dziewczyną teraz totalnie nic nam sie nie podoba, moj maz mowi do brzucha Maryska, ale ja nie chce zeby tak sie nazywala sierotka Marysia. Zreszta mamy dlugie nazwisko, wiec wolalabym jakies krotsze imię. Maz mowi tez Jadźka, to mi sie podoba, Jadwiga miala moja babcia i ma ciotka, ale dla mnie troche za stare imie.
Myslimy o Ilonie, Patrycji, Magdzie ( nie magdalenie), Kamilii...
 
Olivka
A moze Nadia, Kalina, Lucja, Klara, Anna
Mi sie Maria podoba. Znajomi maja Marie i od malego mowili do niej Mario albo Misiu nigdy Marysiu (bo nie lubia)
Lilia, Liliana, Lilianna tez ladnie. U nas akurat oja kuzynka o tym imieniu bedzie chrzestna matka maluszka (jej corka to Kiara co zonacza jasnos, swiatlo)

Potem podrzuce link ze znaczeniami imion, ktory wygrzebal moj maz. Chcecie?
 
Mnie te podoba sie Maria, Jadwiga, Magda tez super. Kalina i Łucja to pewnie imiona mojej przyszłej córki ;)
Co do Fryderyka tez super imie shaer ostatnio miałam je pisac wam. Imie Maciej super. Jak mnie wkurza jak ktos sobie nazywa zwierze ludzkim imieniem potem sie wlasnie kojarzy z psem sąsiada na przykład :) Jest duzo ładnych imion tak naprawde te ktore piszecie sa super. Ja tylko nie jestem zwolenniczka tych nowoczesnych typu Nikola, Fabian, Angelika - nieeee... Ale każdy ma swój gust ;)
 
W szkole u mojej kolezanki jej syn Dominik ma w klasie Denisa i dzieciak nie raz placz ebo przezywaja go Denis Penis.
Dla mnie Brajany Keviny Samanty Dzesiki Wanessy Alany Nikole i Stelle sa nie fajne wole polska klasyke i raczej"stare" imiona.

Kot byl Maciek bo tak mu dal sasiad,tylko po wypadku kota juz nie chcial i Maciek zostal naszym kotem (reagowal na to imie). Moj syn tez ma "psie" imie ale nie rusza mnie to jakos.

A moze Krysia, Irenka?
 
Imie Fryderyk jest bardzo fajne:)Maria mi się podoba ale w formie Marysia nie za bardzo.
Ja za to chciałabym mieć Sare ale mój M mówi kategorycznie nie.Może jeszcze go przekonam.mam długie nazwisko i krótkie imie by pasowało ale większość jest zajęta przez dzieci z rodziny,np bardzo podoba mi się Iga no ale jest blisko w rodzinie.
 
reklama
U nas było postanowione, ze Ksawery i nagle mi przestało sie podobać [emoji52] i od tego czasu nie możemy sie dogadać z B ... Mnie podoba sie Tymon, Nikodem, Natan, Bruno, Alex a mój maz Milan, Kajetan, Ksawery o zgrozo ciezko jest a chciałabym mowić juz jakos do syna [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry