reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla dzieci

Oj , przeciez Oliwerek to bardzo ladne imie!!! Przeciez jak tobie i Darkowi sie podoba to chyba najwazniejsze!!! Twoj tatus sie przyzwyczai i bedzie dobrze!!! Mam tutaj kolege ktory ma tak na imie i wszyscy mowia do niego OLI, czyz nie slodko? A i z wygladu ten kolega jest niczego sobie!!! Olu, masz jeszcze troszke czasu i zobaczysz ze na pewno niebawem bedziecie pewni jak nazwac wasz skarb!!!
 
reklama
My tam na razie w dalszym ciagu obstajemy za Hanią (ewentualnie Adasiem ;) ) Nikomu sie nie tłumaczymy jak damy na imie bo to tylko nasza sprawa :)

Miłego dzionka dziewczyny :)
 
Olu choc Oliwer Pawel bardzo ladnie brzmi to mi jakos lepiej w uchu lezy ta druga propozycja! Ale niezaleznie co wybierzecie to wasz synek dostanie bardzo ladne imiona!!!
 
Hej hej. Ola - u mnie tez imie na razie "lezy odlogiem". To znaczy lista imion dla dziewczynki powieksza sie, choc ja juz bym wolala zostac przy naszej pierwszej propozycji - Elisa. W razie co jak by byl chlopak...to juz nie ma problemu - bedzie Antoni ;D No ale mamy na 70% coreczke, wiec wybor trudniejszy...w gre wchodzi Emilia, Ana, Giulia...Nie miala baba klopotu... ;D
 
śliczne imiona ,ważne że wam się podobają .Moja szwagierka chciała dać swojej córze Kamilka to teściowa zaczynała przedrzezniać że wszyscy będą ją nazywać kamilka debilka i dała jej inaczej na imię .My wybralismy dla synka Oskar Piotr ,a jak miała być córa to miała być Wiktoria Agata .Także nieważne co kto mówi ,ważne że to wy wybraliście to imię  
 
reklama
U mnie też już widać postęp, mój mężulek wytypował już parę imion, ale stwierdził, że to jeszcze nie koniec ;D Na razie na liście ma: Ada, Angelika, Sandra, Eliza, Anastazja. Zobaczymy co będzie dalej...
 
Do góry