reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię, którego nie chciałabym nadac swojemu dziecku

Dżordż - George - Grzegorz - Grześ
Przynajmniej tak mi wyszło. Ale mogę się mylić...

Hm. Mylę się, Gregory to Grześ, Dżordż to Jurek, dziękuję dorianno.
 
reklama
Jak dla mnie ten wątek jest nie do przyjęcia, bo dla każdej mamy imię jej dziecka jest najpiękniejsze, a komentarze szczególnie te typu: "blee", "fuj" itp. są conajmniej nie na miejscu.

Pozdrawiam.
Renata-żona Ariela, mama Filipa i Tosi (w krótce), ciocia Olafa, Angeliki, Joanny i kilkorga innych dzieciaczków z przecudownymi imionami.
 
Ostatnia edycja:
Podzielam Twoje zdanie Pandorko.
To tak jak by powiedziec matce, że ma brzydkie dziecko.

P.S. O gustach się nie dyskutuje.
Nie jest ladne to co jest ładne tylko to co się komu podoba.
 
Dżordż to napewno Jurek..
ze słowackiego Juraj:tak:
wiem bo mam kolegę słowaka Juraja a w Irlandii mówi się na niego Dżordż;-)słoweni tłumacząc....
na Grzegorza mówi się Gregory
Wątek jest wg mnie ok..
ale nie piszcie komentarzy typu Fuj ble i ochyda...
wiaodomo , że nie kazdemu wsyzskie imiona odpowiadają a takimi wypowiedziami można urazić innych , którzy akurat tak dali na imie swoim pociechom:tak:

dziewczyny noel i pandorko , mi się wydaje że założycielce wątku chodiło głównie o wpisanie imion których nie chcemy dac swoim dzieciom , nie wiem co w tym złego , poza takimi złośliwymi uwagami tyu te fuj itp..
każdy ma swoje typy i może je wypisać byle kulturalnie
 
Ostatnia edycja:
Widzę,że tytuł wątku został zmieniony.jednak nie jest to zmiana na lepsze.Każdy ma imiona,których nie chciałby dać swemu dziecku,ale jak już pisałam o tym stronę wcześniej kulturalny człowiek takie informacje zachowuje dla siebie a z pewnością nie robi z tego topiku.
Widzę tu sytuacje, kiedy jedna mama piszę,że nie podoba jej się dane imię a za chwilę mama dziecięcia,które nosi to imię pisze,że jej nie podoba się imię,które dała ta pierwsza mama dziecku.
Takie wątki nie służą niczemu innemu tylko takiemu przygadywaniu sobie.
Może warto by go zlikwidować?
 
To sprawa rodziców jakie imię dziecku dadzą, najwyżej dziecko będzie miało do nich pretensje... My myśleliśmy nad Gabrysią, Blanką lub Bianką. Została Bianka Gabryś zrobiło się strasznie dużo, Blanka źle mi się kojarzyła :-) I dobrze wyszło bo córka jest małym "białaskiem"
 
reklama

Podobne tematy

Do góry